Renault KOLEOS SUV 4x4 rodzinny

RENAULT KOLEOS

SUV solidny na zewnątrz, wyrafinowany wewnątrz zapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

Renault Koleos dostępne od ręki

Design Poczuj moc SUVa

Muskularna sylwetka, wyrafinowane wnętrze i charyzma, która sprawia różnicę... KOLEOS podkreśla swoją osobowość, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort i dostojność. Narzuć swój styl!

Układ napędowy

Renault KOLEOS SUV 4x4 na zewnątrz

Prawdziwy 4x4

Gotowy na ucieczkę w nieznane? KOLEOS podkreśla swój prawdziwy charakter 4x4!

 

Poznaj jego możliwości samochodu terenowego w połączeniu z silnikami nowej generacji łączącej oszczędność z parametrami. Przełam granice!

 All Mode 4x4-i Renault KOLEOS

Staw czoła wszelkim wyzwaniom

Przeżyj każdy dzień jak nową przygodę i porzuć utarte ścieżki dzięki technologii All Mode 4x4-i.

 

Przechodź w prosty sposób z trybu 4x2 do trybu Auto lub do trybu 4x4 Lock i wybierz tryb jazdy dostosowany do każdej sytuacji. 

Silniki Renault KOLEOS

Silniki Blue dCi i Tce

W najnowszej odsłonie Koleosa masz do wyboru dwie jednostki napędowe.

 

Tce 160 EDC: Dzięki momentowi 270 Nm, silnik z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy. Gotowy na jeszcze lepsze osiągi?

 

Blue dCi 190 X-Tronic All mode 4x4-i: z silnikiem o pojemności 2 litrów i mocy 190 KM w połączeniu z napędem na 4 koła oraz momentowi obrotowemu aż 380 Nm, Koleos zapewnia osiągi na wysokim poziomie w każdych okolicznościach.

wersja

Renault Koleos Initiale Paris

Doświadcz wyjątkowych wrażeń!

Renault KOLEOS INITIALE PARIS wnętrze miejsca przednie

Pobudź swoje zmysły

Metalizowany, wyjątkowy lakier Fioletowy Amethyste, 19” obręcze kół z diamentowym połyskiem,  tapicerka ze skóry Nappa ozdobiona przeszyciami... Poznaj nową odsłonę wersji Initiale Paris.

wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Koleos w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele