Renault KANGOO

Rodzinny kombivan dla wymagających

już od
82 800 zł
Samochód Renault Kangoo rodzinny kombivan

Bogate możliwości zmiany konfiguracji wnętrza Rodzinny kombivan dla wymagających

Funkcjonalny i modułowy, Renault KANGOO jest rodzinnym samochodem na co dzień dzięki pojemności bagażnika XXL oraz licznym schowkom.

Wyposażenie

Połącz przyjemne z pożytecznym

Podróżujesz sam lub rodzinnie, spraw, aby Renault KANGOO było Twoim partnerem na co dzień!

KANGOO bagażnik z walizkami

Ułatw sobie życie

Dzięki dużemu bagażnikowi, licznym schowkom oraz dobrze przemyślanej kabinie, Renault KANGOO oferuje funkcjonalne wnętrze na wszystkie Twoje podróże!

KANGOO poduszki powietrzne

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Renault KANGOO posiada komplet poduszek powietrznych, w tym jedną wyłączaną z przodu, aby zainstalować fotelik samochodowy dla dziecka. Możesz czuć się bezpiecznie podróżując samemu jak i z pasażerami!  

Wersje

Wybierz wersję Renault KANGOO, która najbardziej Ci odpowiada

Renault KANGOO w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KANGOO Express
KANGOO Express
już od 71 000 zł
KANGOO Z.E.
KANGOO Z.E.
już od 119 990 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej