Potwierdzony design KADJAR

Samochód Renault Kadjar terenowy SUV

Design wnętrza Komfort w rozmiarze XL

Komfortowe z przodu, z nową konsolą środkową, fotelami z regulacją długości siedziska... Ale również z tyłu, porty USB, nawiewy klimatyzacji, składana kanapa i sprytne schowki. W Renault KADJAR możesz korzystać z dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Wyrafinowane linie dla eleganckiego designu

Atletyczny SUV o temperamencie podróżnika, KADJAR czeka tylko na znak, by zapisać kolejną stronę w Twoim dzienniku podróży.

  • KADJAR design
  • KADJAR zbliżenie na przód
  • KADJAR design

MOCNE STRONY

Ciesz się podróżą

Ten 5-miejscowy SUV uwiedzie Cię swoją wygodą jazdy oraz wysoką i komfortową pozycją kierowcy.

Kadjar Design

Renault KADJAR wyróżnia się z wytwornością, dumny ze swojej linii świateł LED.

KADJAR obręcze kół

Wybieraj pośród szerokiej gamy wyjątkowych obręczy w rozmiarach 17" i 19". Elegancki i sportowy styl!

KADJAR panoramiczny, szklany dach

W pełni korzystaj z widoków i wpuść światło do kabiny swojego SUVa, poprzez panoramiczny, szklany, stały dach o powierzchni 1,4 m².

Renault KADJAR w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic
GRAND Scenic
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 73 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej