Renault Kadjar - SUV - Black Edition

Black Edition

RENAULT KADJAR
  • Kadjar - Black Edition

SUV o wyrafinowanym designie

Renault Kadjar ujawnia swój charakter jeszcze bardziej stanowczym stylem w barwach Black Edition. Wyróżnij się na każdym terenie dzięki chromowanej osłanie chłodnicy. 19-calowym czarnym felgom sublimowanym brązowym lakierem i błyszczącym czarnym obudowom lusterek. Wyrusz w wyrafinowaną przygodę w czarnymi relingami dachowymi i błyszczącymi osłonami zderzaków.

Kadjar - Black Edition
Kadjar - Black Edition
Kadjar - Black Edition

Eksluzywny design i wyposażenie

Kadjar - Black Edition

Wysokiej klasy wnętrze...

Usiądź w eleganckiej kabinie z ekskluzywnym wykończeniem. Fotele i podłokietniki pokryte Alcantarą, brązowe przeszycia, dywaniki sygnowane Black Edition oraz kierownica ze skóry Nappa. Możesz także delektować się wyjątkowym dźwiękiem dzięki systemowi nagłośnienia Bose Sound System.

Kadjar - Black Edition

…i nowoczesne technologie

Zachowuj bezpieczną odległość dzięki adaptacyjnemu regulatorowi, który automatycznie dostosuje prędkość, aby utrzymać odpowiedni dystans od pojazdu znajdującego się przed Tobą.

 

Dodatkowo w wąskich uliczkach pomoże Ci zaparkować system Easy Park Assist, który automatycznie wjedzie w najbardziej ciasne miejsce.

Renault Kadjar w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND SCENIC
GRAND SCENIC
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 73 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej