Black Edition Renault KADJAR

Renault KADJAR - SUV - Black Edition
  • KADJAR - Black Edition

SUV o wyrafinowanym designie

Renault KADJAR ujawnia swój charakter jeszcze bardziej stanowczym stylem w barwach Black Edition. Wyróżnij się na każdym terenie dzięki chromowanej osłanie chłodnicy. 19-calowym czarnym felgom sublimowanym brązowym lakierem i błyszczącym czarnym obudowom lusterek. Wyrusz w wyrafinowaną przygodę w czarnymi relingami dachowymi i błyszczącymi osłonami zderzaków.

  • KADJAR - Black Edition
  • KADJAR - Black Edition
  • KADJAR - Black Edition

Eksluzywny design i wyposażenie

KADJAR - Black Edition

Wysokiej klasy wnętrze...

Usiądź w eleganckiej kabinie z ekskluzywnym wykończeniem. Fotele i podłokietniki pokryte Alcantarą, brązowe przeszycia, dywaniki sygnowane Black Edition oraz kierownica ze skóry Nappa. Możesz także delektować się wyjątkowym dźwiękiem dzięki systemowi nagłośnienia Bose Sound System.

KADJAR - Black Edition

…i nowoczesne technologie

Zachowuj bezpieczną odległość dzięki adaptacyjnemu regulatorowi, który automatycznie dostosuje prędkość, aby utrzymać odpowiedni dystans od pojazdu znajdującego się przed Tobą.

 

Dodatkowo w wąskich uliczkach pomoże Ci zaparkować system Easy Park Assist, który automatycznie wjedzie w najbardziej ciasne miejsce.

Renault KADJAR Black Edition w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic
GRAND Scenic
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 73 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej