Samochód Renault Kadjar terenowy SUV

RENAULT KADJAR

SUV Renault
961 zł / miesiąc
RRSO: 10,04 %
już od 110 900 zł
zapytaj o ofertę
Renault Kadjar z boku

Dostępne od ręki

Kadjar w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Renault Kadjar dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

design SUV z charakterem...

Renault Kadjar powraca w bardziej wyrafinowanym stylu. Na drodze, nowy przód, od nowa zaprojektowane osłony, antena w kształcie płetwy rekina, nowa linia świateł LED oraz aluminiowe felgi 19" szybko zwracają na siebie uwagę. Na pokładzie, skórzane wnętrze oraz wysokiej jakości wykończenia sprawią, że nikt nie pozostanie obojętny.

wyposażenie

Poszukiwacz przygód na co dzień

Poszukiwacz przygód na co dzień posiada również najnowsze osiągnięcia technologiczne Renault, w tym system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych.

Kadjar multimedia

Systemy multimedialne i audio

Dzięki R-LINK 2, masz natychmiastowy dostęp do Twoich treści multimedialnych. Jeśli chodzi o dźwięk, wybierz najlepszy Bose® Surround Sound System.

Kadjar alarm nadmiernej prędkości

System ostrzegania o nadmiernej prędkości

System pozwala dostosować prędkość samochodu do informacji o ograniczeniach podawanych przez znaki drogowe i zarejestrowanych przez kamerę. W razie nadmiernej prędkości, tablica wskaźników oraz system nawigacji zasygnalizuje informacją wzrokową fakt przekroczenia prędkości.

Renault Kadjar w mediach

Renault Kadjar na drodze z przodu

Piszą o nas

Test łosia

"Renault Kadjar okazał się najlepszym samochodem w klasie SUV w teście łosia." - autor Tomasz Nowicki

wersje

Wybierz wersję Renault Kadjar, która najbardziej Ci odpowiada

ZEN

ZEN

  • benzyna
już od 110 900 zł
INTENS

INTENS

  • benzyna
  • diesel
już od 117 900 zł
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault Kadjar w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 137 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 81 500 zł
ARKANA
ARKANA
już od 121 900 zł