Wyrazisty design Nowe Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE - crossover

Design wnętrza Wytworne i komfortowe wnętrze

Witaj w klasie biznes! Doskonały do pokonywania długi tras, Nowy ESPACE przywita Cię przestronną i wyrafinowaną kabiną, w wersji 5- lub 7-miejscowej. Odpręż się!

Design zewnętrzny

Zawsze bardziej elegancki na zewnątrz

Poprzez wyraziste spojrzenie, płynnie poprowadzone linie oraz wyrafinowane wykończenia, Nowy ESPACE podkreśla swoją osobowość dużego crossovera z górnej półki.

  • Renault ESPACE na zewnątrz, bordo, przód
  • Renault ESPACE 3/4 z tyłu
  • Renault ESPACE na zewnątrz 3/4 z przodu

MOCNE STRONY

Nowy ESPACE: elegancja i technologia

Wyraziste spojrzenie LED MATRIX VISION, obręcze kół ze stopu metali lekkich w rozmiarach 19’’ i 20’’ oraz personalizacja stylu jazdy dzięki systemowi MULTI-SENSE… Wyróżnij się!

Renault ESPACE reflektory LED

Podkreślone motywem C-shape charakterystycznym znakiem Renault, spojrzenie Nowego ESPACE stało się jeszcze żywsze dzięki zastosowaniu technologii LED MATRIX VISION.

Renault ESPACE obręcze kół

Jeszcze mocniej podkreślony design! Wybierz dla swojego Nowego ESPACE wyjątkowy styl.

Renault ESPACE multi-sense i deska rozdzielcza

Osiągi, sterowane zawieszenie, oświetlenie wnętrza... Wybierz tryb jazdy i spersonalizuj swoją podróż.

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

TRAFIC Osobowy

TRAFIC Osobowyjuż od 112 850 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej