Renault ESPACE - crossover

Wyrazisty design

Renault ESPACE

Design wnętrza Wytworne i komfortowe wnętrze

Witaj w klasie biznes! Doskonały do pokonywania długi tras, ESPACE przywita Cię przestronną i wyrafinowaną kabiną, w wersji 5- lub 7-miejscowej. Odpręż się!

Design zewnętrzny

Zawsze bardziej elegancki na zewnątrz

Poprzez wyraziste spojrzenie, płynnie poprowadzone linie oraz wyrafinowane wykończenia, ESPACE podkreśla swoją osobowość dużego crossovera z górnej półki.

Renault ESPACE na zewnątrz, bordo, przód
Renault ESPACE 3/4 z tyłu
Renault ESPACE na zewnątrz 3/4 z przodu

MOCNE STRONY

ESPACE: elegancja i technologia

Wyraziste spojrzenie LED MATRIX VISION, obręcze kół ze stopu metali lekkich w rozmiarach 19’’ i 20’’ oraz personalizacja stylu jazdy dzięki systemowi MULTI-SENSE… Wyróżnij się!

Renault ESPACE reflektory LED

Podkreślone motywem C-shape charakterystycznym znakiem Renault, spojrzenie ESPACE stało się jeszcze żywsze dzięki zastosowaniu technologii LED MATRIX VISION.

Renault ESPACE obręcze kół

Jeszcze mocniej podkreślony design! Wybierz dla swojego ESPACE wyjątkowy styl.

Renault ESPACE multi-sense i deska rozdzielcza

Osiągi, sterowane zawieszenie, oświetlenie wnętrza... Wybierz tryb jazdy i spersonalizuj swoją podróż.

Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND SCENIC
GRAND SCENIC
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 132 550 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej