Silniki Nowe Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE - crossover

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZENZENINITIALE PARISINITIALE PARIS

diesel (1)

Blue dCi 200 EDCjuż od
169 900 zł
już od
193 400 zł
TCe 225 EDC FAPjuż od
193 400 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

Renault ESPACE silnik benzynowy

Przyjemność z jazdy

Połącz komfort z osiągami. Sparowany z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC o 7 przełożeniach, reaktywny w każdych okolicznościach, 4 cylindrowy silnik benzynowy 1.8 z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa zapewnia moc 225 KM oraz moment obrotowy 300 Nm. Ciesz się wyjątkową przyjemnością z jazdy dzięki silnikowi zaprojektowanemu we współpracy z Renault Sport. Zastosowanie najnowszych technologii i optymalne zestrojenie pracy tego silnika pozwoli również zmniejszyć zużycie paliwa oraz emisję CO2.

Renault ESPACE silnik benzynowy

Połącz innowację z osiągami!

Twój Nowy ESPACE może być wyposażony w 4-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem, najnowszej generacji, z systemem Adblue®. 

Bardzo wydajny silnik Blue dCi200 EDC o mocy 200 KM, połączony z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem EDC i 6 przełożeniami, z momentem 400 Nm dostępnym już od 1750 obr./min, zapewnia dynamiczne przyspieszenie i energiczny zryw przy każdej prędkości obrotowej. 

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

TRAFIC Osobowy

TRAFIC Osobowyjuż od 112 850 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej