INITIALE PARIS Nowe Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE - crossover INITIALE PARIS
Renault ESPACE INITIALE PARIS profil

Żądaj tego, co najlepsze 

Ponownie odkryj Nowego ESPACE w wersji INITIALE PARIS i daj się skusić wyrafinowaniu i komfortowi klasy biznesowej.

  • Renault ESPACE INITIALE PARIS 3/4 z tyłu
  • Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele ze skóry
  • Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz - przód

Wyjątkowy design i wyposażenie

Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnego ametystu

Wyrafinowany design

Lakier w wyjątkowym kolorze białej perły podkreślony ekskluzywną osłoną chłodnicy, 20" obręcze kół Initiale, nakładki ozdobne na progi drzwi oraz dywaniki materiałowe INITIALE PARIS. Ciesz się nowoczesną i dostojną stylistyką Nowego ESPACE INITIALE PARIS. 

Renault ESPACE wnętrze, fotele ze skóry

Komfort wnętrza

Zrelaksuj się w fotelach z funkcją masażu, ogrzewanych i wentylowanych z zagłówkami Relax i ciesz się podróżą dzięki warstwowym szybom bocznym oferującym komfort akustyczny na najwyższym poziomie.

Renault ESPACE wnętrze, miejsca przednie i tylne

Wyrafinowany klejnot

Dzięki tapicerce ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślonymi podwójnymi przeszyciami. Nowe ESPACE INITIALE PARIS wyróżnia się krawieckim doświadczeniem i pozwala cieszyć się wykończeniem na najwyższym poziomie.

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

TRAFIC Osobowy

TRAFIC Osobowyjuż od 112 850 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej