INITIALE PARISNowe Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE - crossover INITIALE PARIS
Renault ESPACE INITIALE PARIS profil

Żądaj tego, co najlepsze 

Ponownie odkryj Nowego ESPACE w wersji INITIALE PARIS i daj się skusić wyrafinowaniu i komfortowi klasy biznesowej.

  • Renault ESPACE INITIALE PARIS 3/4 z tyłu
  • Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele ze skóry
  • Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz - przód

Wyjątkowy design i wyposażenie

Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnego ametystu

Wyrafinowany design

Lakier w wyjątkowym kolorze białej perły podkreślony ekskluzywną osłoną chłodnicy, 20" obręcze kół Initiale, nakładki ozdobne na progi drzwi oraz dywaniki materiałowe INITIALE PARIS. Ciesz się nowoczesną i dostojną stylistyką Nowego ESPACE INITIALE PARIS. 

Renault ESPACE wnętrze, fotele ze skóry

Komfort wnętrza

Zrelaksuj się w fotelach z funkcją masażu, ogrzewanych i wentylowanych z zagłówkami Relax i ciesz się podróżą dzięki warstwowym szybom bocznym oferującym komfort akustyczny na najwyższym poziomie.

Renault ESPACE wnętrze, miejsca przednie i tylne

Wyrafinowany klejnot

Dzięki tapicerce ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślonymi podwójnymi przeszyciami. Nowe ESPACE INITIALE PARIS wyróżnia się krawieckim doświadczeniem i pozwala cieszyć się wykończeniem na najwyższym poziomie.

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.