Renault ESPACE - crossover INITIALE PARIS

INITIALE PARIS

Renault ESPACE
  • Renault ESPACE INITIALE PARIS profil

Żądaj tego, co najlepsze 

Ponownie odkryj ESPACE w wersji INITIALE PARIS i daj się skusić wyrafinowaniu i komfortowi klasy biznesowej.

Renault ESPACE INITIALE PARIS 3/4 z tyłu
Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele ze skóry
Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz - przód

Wyjątkowy design i wyposażenie

Renault ESPACE INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnego ametystu

Wyrafinowany design

Lakier w wyjątkowym kolorze białej perły podkreślony ekskluzywną osłoną chłodnicy, 20" obręcze kół Initiale, nakładki ozdobne na progi drzwi oraz dywaniki materiałowe INITIALE PARIS. Ciesz się nowoczesną i dostojną stylistyką ESPACE INITIALE PARIS. 

Renault ESPACE wnętrze, fotele ze skóry

Komfort wnętrza

Zrelaksuj się w fotelach z funkcją masażu, ogrzewanych i wentylowanych z zagłówkami Relax i ciesz się podróżą dzięki warstwowym szybom bocznym oferującym komfort akustyczny na najwyższym poziomie.

Renault ESPACE wnętrze, miejsca przednie i tylne

Wyrafinowany klejnot

Dzięki tapicerce ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślonymi podwójnymi przeszyciami. ESPACE INITIALE PARIS wyróżnia się krawieckim doświadczeniem i pozwala cieszyć się wykończeniem na najwyższym poziomie.

Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND SCENIC
GRAND SCENIC
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 132 550 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej