Akcesoria Nowe Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE
espace akcesoria

Spersonalizuj swojego crossovera

Dzięki naszej gamie akcesoriów łączących styl z praktycznością, Twój Nowy ESPACE nie przypomina żadnego innego samochodu.

Na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swojego Nowego ESPACE do swoich upodobań.

Renault ESPACE chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych

Chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych

Dodaj odrobinę stylu i indywidualnego charakteru Twojemu nowemu ESPACE wybierając chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych. 

Renault ESPACE bagażnik na rowery

Bagażnik na rowery i składany hak holowniczy

Wybierz beznarzędziowy system haka holowniczego, który zamontujesz lub zdemontujesz w kilka sekund i bez trudności przyłączysz bagażnik na rowery. Składany jednym ruchem jest niewidoczny i chroni design Twojego Nowego ESPACE.  

Renault ESPACE bagażnik dachowy 480 l

Bagażnik dachowy 480 l

Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!  

Renault ESPACE folia chroniąca karoserię

Folia chroniąca karoserię

Zabezpiecz się przed codziennymi nieprzyjemnościami, wybierając pakiet folii chroniących karoserię. Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem!

Akcesoria wewnętrzne

Chcesz spersonalizować swojego Nowego ESPACE?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Renault ESPACE sportowe pedały

Sportowe pedały

Nadaj sportową nutę wnętrzu swojego samochodu i załóż sportowe pedały.

Renault ESPACE Easyflex

Modułowe zabezpieczenie Easyflex

Antypoślizgowa i nieprzemakalna wykładzina jest niezbędna, aby zabezpieczyć bagażnik Nowego Espace i móc przewozić duże i brudzące przedmioty!

Renault ESPACE pojemnik do bagażnika

Pojemnik do bagażnika

Zabezpiecz skutecznie oryginalną okładzinę Twojego Nowego ESPACE używając pojemnik do bagażnika. Doskonale dopasowany do kształtu bagażnika, jest łatwy w instalacji i czyszczeniu.

Renault ESPACE wieszak montowany na zagłówku

Wieszak montowany na zagłówku

Dojedź do punktu przeznaczenia bez żadnych zagnieceń! Wieszak montowany na zagłówku pozwala zawiesić odzież na oparciu fotela przedniego, aby nie zagniotły się w trakcie podróży.

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND Scenic

GRAND Scenicjuż od 96 900 zł

KOLEOS

KOLEOSjuż od 127 900 zł

TRAFIC Osobowy

TRAFIC Osobowyjuż od 112 850 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej