Renault ESPACE

Akcesoria

Renault ESPACE
espace akcesoria

Spersonalizuj swojego crossovera

Dzięki naszej gamie akcesoriów łączących styl z praktycznością, Twój ESPACE nie przypomina żadnego innego samochodu.

Na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swojego ESPACE do swoich upodobań.

Renault ESPACE chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych

Chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych

Dodaj odrobinę stylu i indywidualnego charakteru Twojemu ESPACE wybierając chromowane osłony zewnętrznych lusterek wstecznych. 

Renault ESPACE bagażnik na rowery

Bagażnik na rowery i składany hak holowniczy

Wybierz beznarzędziowy system haka holowniczego, który zamontujesz lub zdemontujesz w kilka sekund i bez trudności przyłączysz bagażnik na rowery. Składany jednym ruchem jest niewidoczny i chroni design Twojego ESPACE.  

Renault ESPACE bagażnik dachowy 480 l

Bagażnik dachowy 480 l

Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!  

Renault ESPACE folia chroniąca karoserię

Folia chroniąca karoserię

Zabezpiecz się przed codziennymi nieprzyjemnościami, wybierając pakiet folii chroniących karoserię. Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem!

Akcesoria wewnętrzne

Chcesz spersonalizować swojego ESPACE?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Renault ESPACE sportowe pedały

Sportowe pedały

Nadaj sportową nutę wnętrzu swojego samochodu i załóż sportowe pedały.

Renault ESPACE Easyflex

Modułowe zabezpieczenie Easyflex

Antypoślizgowa i nieprzemakalna wykładzina jest niezbędna, aby zabezpieczyć bagażnik Espace i móc przewozić duże i brudzące przedmioty!

Renault ESPACE pojemnik do bagażnika

Pojemnik do bagażnika

Zabezpiecz skutecznie oryginalną okładzinę Twojego ESPACE używając pojemnik do bagażnika. Doskonale dopasowany do kształtu bagażnika, jest łatwy w instalacji i czyszczeniu.

Renault ESPACE wieszak montowany na zagłówku

Wieszak montowany na zagłówku

Dojedź do punktu przeznaczenia bez żadnych zagnieceń! Wieszak montowany na zagłówku pozwala zawiesić odzież na oparciu fotela przedniego, aby nie zagniotły się w trakcie podróży.

Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND SCENIC
GRAND SCENIC
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 132 550 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej