Renault ESPACE - duży crossover - na zewnątrz

Renault ESPACEPodróżuj w klasie biznesowej

już od 179 900 zł
1 841 zł / miesiąc
RRSO: 6,93 %
  • nowe Renault Captur z boku

Dostępne od ręki

ESPACE w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Renault ESPACE dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design Duży crossover z górnej półki

Wyróżnij się! Charakterystyczny na zewnątrz, w pełni odnowiony wewnątrz, ESPACE podkreśla swoją osobowość i przynależność do rodziny crossoverów. 

Życie na pokładzie

Technologia na rzecz spokoju

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE, ekosystem RENAULT CONNECT, tryby MULTI-SENSE… Wykorzystaj innowacje opracowane, by ułatwić Twoją codzienność.  

Renault ESPACE multi-sense i dźwignia zmiany biegów

MULTI-SENSE

Dzięki Renault MULTI-SENSE, możesz zmienić zachowanie Twojego ESPACE i spersonalizować swoje podróże w zależności od Twoich upodobań: wybór koloru oświetlenia wnętrza, tryb adaptacyjnego zawieszenia, system 4 kół skrętnych 4CONTROL lub brzmienie silnika

Renault ESPACE ekran kierowcy

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Ciesz się wolnością! Reflektory przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT, wspomaganie wyjeżdżania z miejsca parkingowego… Wybierz to, co najlepsze z technologii pokładowych w Twoim ESPACE i ciesz się swobodą podróżowania.

Renault ESPACE wnętrze, deska rozdzielcza i ekran dotykowy EASY LINK

System multimedialny EASY LINK

Inteligentna nawigacja, automatyczna aktualizacja map, łączność, radio, aplikacje mobilne… Dzięki systemowi Renault EASY LINK podróżujesz w stałej łączności i masz dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym o przekątnej 9,3’’ Twojego ESPACE.

Komfort i modułowość

Ucieknij od codzienności 

Przestronny, modułowy i komfortowy, ESPACE sprawi, że Twoja podróż stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Renault ESPACE wnętrze z przodu, fotele ze skóry

Komfort jak w klasie biznesowej

Ucieczka od codzienności w klasie biznesowej… W wersji 5 lub 7-miejscowej, ESPACE jest idealny do długich podróży dzięki wyrafinowanemu i komfortowemu wnętrzu. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile? 

Renault ESPACE miejsca przednie i tylne

Modułowość wedle Twoich potrzeb

Ciesz się jego możliwościami konfiguracji wnętrza! Pojedynczo lub wszystkie razem: składaj jednym kliknięciem fotele w ESPACE i dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki modułowości systemu One-Touch.

Wersja

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Legendarna wersja z górnej półki Renault, INITIALE PARIS zapewni pasażerom poczucie jazdy wszystkimi zmysłami: dotyk, słuch, zapach i przyjemność prowadzenia.

  • Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele

Wymagaj doskonałości

Żądaj tego, co najlepsze! Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślona podwójnymi przeszyciami, fotele kierowcy i pasażerów z opcją masażu, ogrzewania i wentylacji, zagłówki Relax, osłona chłodnicy INITIALE PARIS… Pobudź zmysły i wzmocnij wrażenia z jazdy. 

Poznaj ESPACE INITIALE PARIS
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault ESPACE w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

GRAND SCENIC
GRAND SCENIC
już od 104 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 132 550 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej