Renault ESPACE - duży crossover - na zewnątrz

Renault ESPACEPodróżuj w klasie biznesowej

już od 179 900 zł
1 841 zł / miesiąc
RRSO: 6,93 %

Design Duży crossover z górnej półki

Wyróżnij się! Charakterystyczny na zewnątrz, w pełni odnowiony wewnątrz, ESPACE podkreśla swoją osobowość i przynależność do rodziny crossoverów. 

Życie na pokładzie

Technologia na rzecz spokoju

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE, ekosystem RENAULT CONNECT, tryby MULTI-SENSE… Wykorzystaj innowacje opracowane, by ułatwić Twoją codzienność.  

Renault ESPACE multi-sense i dźwignia zmiany biegów

MULTI-SENSE

Dzięki Renault MULTI-SENSE, możesz zmienić zachowanie Twojego ESPACE i spersonalizować swoje podróże w zależności od Twoich upodobań: wybór koloru oświetlenia wnętrza, tryb adaptacyjnego zawieszenia, system 4 kół skrętnych 4CONTROL lub brzmienie silnika

Renault ESPACE ekran kierowcy

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Ciesz się wolnością! Reflektory przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT, wspomaganie wyjeżdżania z miejsca parkingowego… Wybierz to, co najlepsze z technologii pokładowych w Twoim ESPACE i ciesz się swobodą podróżowania.

Renault ESPACE wnętrze, deska rozdzielcza i ekran dotykowy EASY LINK

System multimedialny EASY LINK

Inteligentna nawigacja, automatyczna aktualizacja map, łączność, radio, aplikacje mobilne… Dzięki systemowi Renault EASY LINK podróżujesz w stałej łączności i masz dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym o przekątnej 9,3’’ Twojego ESPACE.

Komfort i modułowość

Ucieknij od codzienności 

Przestronny, modułowy i komfortowy, ESPACE sprawi, że Twoja podróż stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Renault ESPACE wnętrze z przodu, fotele ze skóry

Komfort jak w klasie biznesowej

Ucieczka od codzienności w klasie biznesowej… W wersji 5 lub 7-miejscowej, ESPACE jest idealny do długich podróży dzięki wyrafinowanemu i komfortowemu wnętrzu. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile? 

Renault ESPACE miejsca przednie i tylne

Modułowość wedle Twoich potrzeb

Ciesz się jego możliwościami konfiguracji wnętrza! Pojedynczo lub wszystkie razem: składaj jednym kliknięciem fotele w ESPACE i dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki modułowości systemu One-Touch.

Wersja

Renault ESPACE INITIALE PARIS

Legendarna wersja z górnej półki Renault, INITIALE PARIS zapewni pasażerom poczucie jazdy wszystkimi zmysłami: dotyk, słuch, zapach i przyjemność prowadzenia.

  • Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele

Wymagaj doskonałości

Żądaj tego, co najlepsze! Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślona podwójnymi przeszyciami, fotele kierowcy i pasażerów z opcją masażu, ogrzewania i wentylacji, zagłówki Relax, osłona chłodnicy INITIALE PARIS… Pobudź zmysły i wzmocnij wrażenia z jazdy. 

Poznaj ESPACE INITIALE PARIS
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault ESPACE w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
NOWY TRAFIC OSOBOWY
NOWY TRAFIC OSOBOWY
już od 132 550 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej