Nowe Renault ESPACE

Podróżuj w klasie biznesowej

już od
169 900 zł
Nowe Renault ESPACE - duży crossover - na zewnątrz

Design Duży crossover z górnej półki

Wyróżnij się! Charakterystyczny na zewnątrz, w pełni odnowiony wewnątrz, Nowy ESPACE podkreśla swoją osobowość i przynależność do rodziny crossoverów. 

Życie na pokładzie

Technologia na rzecz spokoju

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE, ekosystem EASY CONNECT, tryby MULTI-SENSE… Wykorzystaj innowacje opracowane, by ułatwić Twoją codzienność.  

Renault ESPACE multi-sense i dźwignia zmiany biegów

MULTI-SENSE

Dzięki Renault MULTI-SENSE, możesz zmienić zachowanie Twojego Nowego ESPACE i spersonalizować swoje podróże w zależności od Twoich upodobań: wybór koloru oświetlenia wnętrza, tryb adaptacyjnego zawieszenia, system 4 kół skrętnych 4CONTROL lub brzmienie silnika

Renault ESPACE ekran kierowcy

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Ciesz się wolnością! Reflektory przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT, wspomaganie wyjeżdżania z miejsca parkingowego… Wybierz to, co najlepsze z technologii pokładowych w Twoim Nowym ESPACE i ciesz się swobodą podróżowania.

Renault ESPACE wnętrze, deska rozdzielcza i ekran dotykowy EASY LINK

System multimedialny EASY LINK

Inteligentna nawigacja, automatyczna aktualizacja map, łączność, radio, aplikacje mobilne… Dzięki systemowi Renault EASY LINK podróżujesz w stałej łączności i masz dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym o przekątnej 9,3’’ Twojego Nowego ESPACE.

Komfort i modułowość

Ucieknij od codzienności 

Przestronny, modułowy i komfortowy, Nowy ESPACE sprawi, że Twoja podróż stanie się wyjątkowym doświadczeniem.

Nowe Renault ESPACE wnętrze z przodu, fotele ze skóry

Komfort jak w klasie biznesowej

Ucieczka od codzienności w klasie biznesowej… W wersji 5 lub 7-miejscowej, Nowy ESPACE jest idealny do długich podróży dzięki wyrafinowanemu i komfortowemu wnętrzu. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile? 

Renault ESPACE miejsca przednie i tylne

Modułowość wedle Twoich potrzeb

Ciesz się jego możliwościami konfiguracji wnętrza! Pojedynczo lub wszystkie razem: składaj jednym kliknięciem fotele w Nowym ESPACE i dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki modułowości systemu One-Touch.

Wersja

Nowe Renault ESPACE INITIALE PARIS

Legendarna wersja z górnej półki Renault, INITIALE PARIS zapewni pasażerom poczucie jazdy wszystkimi zmysłami: dotyk, słuch, zapach i przyjemność prowadzenia.

Renault ESPACE INITIALE PARIS wnętrze, fotele

Wymagaj doskonałości

Żądaj tego, co najlepsze! Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślona podwójnymi przeszyciami, fotele kierowcy i pasażerów z opcją masażu, ogrzewania i wentylacji, zagłówki Relax, osłona chłodnicy INITIALE PARIS… Pobudź zmysły i wzmocnij wrażenia z jazdy. 

Poznaj Nowego ESPACE INITIALE PARIS

WERSJE

Wybierz wersję Nowego ESPACE, która najbardziej Ci odpowiada

Nowe Renault ESPACE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.