SilnikiNowe Renault CLIO

CLIO mały samochód z zewnątrz w kolorze pomarańczowym

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

LIFELIFEZENZENINTENSINTENSRS LINERS LINE

benzyna (3)

SCe 65już od
46 900 zł*
TCe 100już od
56 400 zł*
już od
62 900 zł*
już od
67 900 zł*
TCe 130 EDC FAPjuż od
73 900 zł*
już od
78 900 zł*
Blue dCi 115już od
69 400 zł*

Szczegółowe specyfikacje

Więcej szczegółów na temat silników

SCe 65/SCe 75

Atrakcyjna cena

 

Nowoczesny, 3-cylindrowy silnik zoptymalizowany pod kątem jazdy miejskiej wyposażony jest w łańcuch rozrządu, aby zmniejszyć koszty obsługi. Dwie wersje mocy: 65 i 75 KM (75 KM dostępna w 2020).

TCe 100

Prawdziwa przyjemność z jazdy

 

Ten nowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem 100KM/160Nm zapewnia Nowemu CLIO szybką reakcję, elastyczność i zmniejszone zużycie paliwa, a łańcuch rozrządu pozwala ograniczyć koszty obsługi.

Występuje w wersjach:

  • z ręczną, 5-przełożeniową skrzynią biegów (116g/CO2 wg protokołu WLTPi);
  • z automatyczną skrzynią X-TRONIC (maksymalna elastyczność w mieście, dostępny w 2020);
  • z ręczną skrzynią biegów, jednostka zasilana LPG (niższe koszty paliwa LPG).

TCe 130 FAP EDC

Maksymalny komfort i osiągi

 

Moc 130 KM, moment obrotowy 240 Nm, skrzynia biegów EDC z 7 przełożeniami, z podwójnym sprzęgłem i łopatkami zmiany biegów przy kierownicy. Ten 4-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i wtryskiem bezpośrednim zapewnia osiągi i wyjątkową przyjemność z jazdy.

Oferta silników wysokoprężnych najnowszej generacji, dla większej prostoty

Blue dCi 85

Sprawdzony silnik wysokoprężny najnowszej generacji łączy w sobie prostotę i przyjemność z jazdy. W połączeniu z ręczną, 6-przełożeniową skrzynią biegów, momentem 220 Nm, charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa w każdych warunkach. Dostępny w 2020 r.

Blue dCi 115

Silnik wysokoprężny to przyjemność z jazdy i maksymalna prostota, dzięki momentowi 260 Nm i ręcznej skrzyni biegów z 6 przełożeniami. Idealny silnik dla wielkich podróżników!

CLIO E-TECH hybryda

E-TECH

Nowe Renault CLIO E-TECH to samochód z silnikiem hybrydowym, łączącym wszechstronności CLIO oraz doświadczenia Renault Z.E. z niezrównanym zasięgiem w trybie elektrycznym (dostępne w 2020 roku). 

Nowe Renault CLIO w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.