Nowy samochód osobowy Renault Clio INITIALE PARIS

INITIALE PARIS

RENAULT CLIO
Clio INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnym

Będziesz przyciągać wszystkie spojrzenia...

Osobowość Clio INITIALE PARIS wyraża się w najdrobniejszych szczegółach. Linia świateł z oświetleniem Full LED w kształcie litery C, chromowane elementy osłony chłodnicy, lakier w kolorze gwieździstej czerni, ekskluzywne, 17“ obręcze kół ze stopu metali lekkich, oznaczenia INITIALE PARIS, antena w kształcie płetwy rekina oraz chromowana końcówka rury wydechowej. 

 

Wyjątkowa tożsamość, która Cię wyróżni.

Wnętrze Clio INITIALE PARIS
Wnętrze Clio INITIALE PARIS
Clio INITIALE PARIS na zewnątrz w kolorze czarnym
Clio INITIALE PARIS przód w kolorze czarnym

Wyjątkowy design i wyposażenie

Bose Clio INITIALE PARIS

Nadaj szlachetnego charakteru Twojej codzienności

System nagłośnienia Bose® wraz z nowym kompaktowym subwooferem Fresh Air Speaker™ uprzyjemni każdą podróż. Doskonale zintegrowane ze światem multimedia, personalizowane ekrany Clio INITIALE PARIS zapewniają szybki dostęp do wszystkich Twoich aplikacji na smartfonie. Dzięki bezprzewodowej ładowarce do smartfona, łatwo zachowasz łączność ze światem i odpowiedni poziom energii.

Easy Park Assist Clio INITIALE PARIS

Ciesz się podróżowaniem

Clio INITIALE PARIS oferuje najnowsze rozwiązania Renault EASY DRIVE, aby ułatwić prowadzenie, parkowanie i bezpieczeństwo. Parkowanie jest teraz dziecinnie łatwe z  wykorzystując Easy Park Assist i kamerę 360°. Podróżuj bezpiecznie, dzięki aktywnemu systemowi wspomagania nagłego hamowania, z funkcją wykrywania rowerzystów i pieszych. Po dojechaniu na miejsce, Clio INITIALE PARIS samo załączy automatyczny hamulec postojowy. To Twój komfort i spokój ducha!

Renault Clio w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 73 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej