Dynamiczny design CLIO Grandtour

Samochód osobowy Renault Clio Grandtour typu kombi

Design wnętrza Estetyka idzie w parze z praktyką

CLIO Grandtour oferuje dopracowaną, wygodną kabinę, zarówno funkcjonalną jak i bogatą technologicznie, aby uprościć Twoją codzienność. Poznaj szczegóły wysokiego komfortu, który od razu zauważysz.

Design zewnętrzny

Budzą się emocje

Zmysłowe linie, ekspresyjny przód i muskularne nadkola tylne podkreślają dynamiczny styl.

  • CLIO Grandtour przód
  • CLIO Grandtour widok z profilu
  • CLIO Grandtour widok z tyłu

Mocne strony

Renault CLIO Grandtour - skaner

Przyjemność z jazdy, komfort na pokładzie i jakość dźwięku.

CLIO Grandtour LED Pure Vision

Pozwól się oczarować charakterystycznej linii świateł full LED.

CLIO Grandtour obręcze kół

Wyróżnij się. Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16" Pulsize lub 17" Optem – wybór należy do Ciebie.

CLIO Grandtour karta Hands Free

CLIO Grandtour otwiera się, zamyka i uruchamia w pełni automatycznie. Wystarczy mieć przy sobie kartę Renault Hands Free.

CLIO Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO

Nowe CLIOjuż od 49 900 zł

Nowy CAPTUR

Nowy CAPTURjuż od 69 900 zł

Nowe ZOE

Nowe ZOEjuż od 118 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej