Renault CLIO Grandtour Generation

Uwodzi bez końca

już od
54 900 zł*
Renault CLIO Grandtour na zewnątrz

Design Kombi o dynamicznym wyglądzie

Ekspresywny przód, zmysłowe i energetyczne linie nadwozia itp. CLIO Grandtour posiada bagażnik z odpowiednią osobowością!

Wyposażenie

Ma wszystkie cechy dużego samochodu

Praktyczne każdego dnia kombi Renault Clio Grandtour GENERATION przyjmie całą rodzinę i bagaże.

Clio Grandtour Systemy multimedialne i audio

System audio Bose® Surround Sound System

Dzięki R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&Go, masz natychmiastowy dostęp do Twoich treści multimedialnych. Jeśli chodzi o dźwięk, wybierz najlepszy nagłośnienie BOSE® Surround Sound System.

Clio Grandtour składane fotele

Poczuj wyjątkowy komfort

Korzystaj z jego wielu praktycznych schowków, składanej kanapy i przestronnego bagażnika, aby przewieźć wszystko, czego potrzebujesz.

Wersje

Wybierz wersję Renault CLIO Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

 • ENS_MDL2P1SERIELIM2

  ALIZE

  już od 54 900 zł*
  • ENS_MDL2P1SERIELIM3

   LIMITED

   już od 57 900 zł*

   CLIO Grandtour w szczegółach

   Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.