Renault CLIO Grandtour Generation

Uwodzi bez końca

już od
55 900 zł
Samochód osobowy Renault Clio Grandtour typu kombi
Renault Clio Grandtour z przodu

dostępne od ręki

CLIO Grandtour Generation w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z CLIO Grandtour Generation dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design Kombi o dynamicznym wyglądzie

Ekspresywny przód, zmysłowe i energetyczne linie nadwozia itp. CLIO Grandtour posiada bagażnik z odpowiednią osobowością!

Wyposażenie

Ma wszystkie cechy dużego samochodu

Praktyczne każdego dnia kombi Renault Clio Grandtour GENERATION przyjmie całą rodzinę i bagaże.

Clio Grandtour Systemy multimedialne i audio

System audio Bose® Surround Sound System

Dzięki R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&Go, masz natychmiastowy dostęp do Twoich treści multimedialnych. Jeśli chodzi o dźwięk, wybierz najlepszy nagłośnienie BOSE® Surround Sound System.

Clio Grandtour składane fotele

Poczuj wyjątkowy komfort

Korzystaj z jego wielu praktycznych schowków, składanej kanapy i przestronnego bagażnika, aby przewieźć wszystko, czego potrzebujesz.

Wersje

Wybierz wersję Renault CLIO Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

CLIO Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO
CLIO
już od 49 900 zł
Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 69 900 zł
ZOE
ZOE
już od 118 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej