Renault CLIO Grandtour Generation

Uwodzi bez końca

już od
55 900 zł
Samochód osobowy Renault Clio Grandtour typu kombi
Renault Clio Grandtour z przodu

dostępne od ręki

CLIO Grandtour Generation w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z CLIO Grandtour Generation dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design Kombi o dynamicznym wyglądzie

Ekspresywny przód, zmysłowe i energetyczne linie nadwozia itp. CLIO Grandtour posiada bagażnik z odpowiednią osobowością!

Wyposażenie

Ma wszystkie cechy dużego samochodu

Praktyczne każdego dnia kombi Renault Clio Grandtour GENERATION przyjmie całą rodzinę i bagaże.

Clio Grandtour Systemy multimedialne i audio

System audio Bose® Surround Sound System

Dzięki R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&Go, masz natychmiastowy dostęp do Twoich treści multimedialnych. Jeśli chodzi o dźwięk, wybierz najlepszy nagłośnienie BOSE® Surround Sound System.

Clio Grandtour składane fotele

Poczuj wyjątkowy komfort

Korzystaj z jego wielu praktycznych schowków, składanej kanapy i przestronnego bagażnika, aby przewieźć wszystko, czego potrzebujesz.

Wersje

Wybierz wersję Renault CLIO Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

CLIO Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.