Zmysłowy wyglądCLIO

Samochód osobowy Renault Clio typu hatchback

Design zewnętrzny

Zachwyć się jego zmysłowym wyglądem

Jego charakterystyczne zmysłowe linie oraz linia świateł jeszcze mocniej podkreślają jego niesamowity styl. Z CLIO, każdy dzień jest jeszcze bardziej intensywny.

  • Renault CLIO z prawej strony
  • Renault CLIO z przodu
  • Renault CLIO z prawej strony
  • Renault CLIO z tyłu

Mocne strony

Inspiracja i bezpieczeństwo

Elegancja w każdym szczególe

CLIO reflektor

Pozwól się oczarować charakterystycznej linii świateł full LED.

CLIO obręcz koła

Wyróżnij się. Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16" Pulsize lub 17" Optem – wybór należy do Ciebie.

CLIO dach

Łącz kolory i pakiety kolorów, aby stworzyć swoje własne CLIO.

Design wnętrza Komfort ze stylem

Nie przejdziesz obojętnie, CLIO uwodzi urokiem swojego wnętrza. Wyszukane materiały, fotele z wyrafinowanymi wykończeniami, nie zapominając o systemie audio Bose® Sound System... Komfort i nowoczesność tworzą jedną całość.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.