Zmysłowy wygląd CLIO

Samochód osobowy Renault Clio typu hatchback

Design zewnętrzny

Zachwyć się jego zmysłowym wyglądem

Jego charakterystyczne zmysłowe linie oraz linia świateł jeszcze mocniej podkreślają jego niesamowity styl. Z CLIO, każdy dzień jest jeszcze bardziej intensywny.

  • Renault CLIO z prawej strony
  • Renault CLIO z przodu
  • Renault CLIO z prawej strony
  • Renault CLIO z tyłu

Mocne strony

Inspiracja i bezpieczeństwo

Elegancja w każdym szczególe

CLIO reflektor

Pozwól się oczarować charakterystycznej linii świateł full LED.

CLIO obręcz koła

Wyróżnij się. Obręcze kół ze stopu metali lekkich 16" Pulsize lub 17" Optem – wybór należy do Ciebie.

CLIO dach

Łącz kolory i pakiety kolorów, aby stworzyć swoje własne CLIO.

Design wnętrza Komfort ze stylem

Nie przejdziesz obojętnie, CLIO uwodzi urokiem swojego wnętrza. Wyszukane materiały, fotele z wyrafinowanymi wykończeniami, nie zapominając o systemie audio Bose® Sound System... Komfort i nowoczesność tworzą jedną całość.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO

Nowe CLIOjuż od 49 900 zł

Nowy CAPTUR

Nowy CAPTURjuż od 69 900 zł

Nowe ZOE

Nowe ZOEjuż od 118 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej