Serie limitowaneCAPTUR

Samochód osobowy Renault Captur typu SUV Seria Limitowana

Seria limitowana

Renault CAPTUR Wersja S

Zdecydowanie sportowy i elegancki

  • Captur Wersja S na zewnątrz
  • Captur Wersja S wewnątrz

Wyjątkowe wyposażenie

Captur Wersja S wewnątrz

Zachwyć się jego rasowym wyglądem

Nie można przemknąć niezauważonym za kierownicą CAPTUR Wersja S o dynamicznej sylwetce podkreślonej ekskluzywnym lakierem w kolorze Bleu Iron i chromowanym oznakowaniem Wersja S. Zwinny, sportowy i elegancki CAPTUR potwierdza swój styl w najdrobniejszych szczegółach, dzięki wyjątkowym 17-calowym obręczom i nartom przednim i tylnym w kolorze szarego metalu.

Captur Wersja S wewnątrz

Elegancki w najdrobniejszych szczegółach

Doceń elegancję niebieskich podwójnych przeszyć na krawędziach tapicerki, dźwigni zmiany biegów i kierownicy. Tapicerka w kolorze czarnym łączy materiał Alcantara® z imitacją skóry, zapewniając pełne wyrafinowanie. Ciesz się prostotą dostępu do treści multimedialnych, dzięki dużemu ekranowi dotykowemu R-LINK Evolution.

Seria limitowana

Renault CAPTUR Red Edition

  • Renault CAPTUR Red Edition z zewnątrz
  • Renault CAPTUR Red Edition wewnątrz

Wyjątkowe wyposażenie

Renault CAPTUR Red Edition wewnątrz

Doceń ich dynamiczne linie

Dynamiczne łuki CAPTUR Red Edition sprawią, że będziesz w centrum uwagi. Poprzez chromowane logo Red Edition, CAPTUR łączy w sobie elegancję, sportowy charakter, zwinność i styl. Każdy szczegół jest starannie dopracowany, aż po same 17-calowe obręcze kół oraz osłony nadwozia przednie i tylne w kolorze szarym Gun metalu.

Renault CAPTUR Red Edition wewnątrz

Wyrafinowanie w każdym szczególe

Podziwiaj wyrafinowaną, wyjątkową czerwień opływającą szczegóły Renault CAPTUR RED EDITION, takie jak szuflada, czy ozdobną nakładkę konsoli środkowej. Dźwignia zmiany biegów oraz kierownica w czarnej otoczce wzmacniają elegancję wnętrza. Tapicerka z czerwonymi przeszyciami łączy materiał Alcantara® z imitacją skóry, zapewniając jeszcze więcej wyrafinowania. Duży ekran dotykowy umożliwia szybki dostęp do treści multimedialnych poprzez R-LINK Evolution.

Renault CAPTUR w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.