Design Renault ZOE

Samochód elektryczny Renault ZOE

Design wnętrza Eleganckie wnętrze high-tech

Zaprojektowana od nowa deska rozdzielcza, wyrafinowane wykończenia, wyściełane fotele, przestronne schowki i jeszcze więcej. Rozgość się w przytulnych materiałach tekstylnych pochodzących w 100% z recyklingu, łączących Twój komfort z ochroną środowiska.

Design zewnętrzny

Pokaż swój charakter

Nowa kolorystyka, charakterystyczna linia świateł Full LED, hologramowe logo i chromowany grill - dzięki jeszcze bardziej podkreślonemu charakterowi sylwetki, ZOE pokazuje swoją silną osobowość.

  • Renault ZOE w kolorze niebieskim na zewnątrz z przodu
  • Renault ZOE elektryczny miejski samochód
  • Renault ZOE - W trakcie ładowania
  • Renault ZOE tył
  • Renault ZOE - Zbliżenie na osłonę chłodnicy, reflektory i pokrywę silnika

Renault ZOE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO E-TECH Hybrid
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
już od 89 900 zł
CLIO
CLIO
już od 52 400 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej