Zasięg, akumulator i ładowanie Renault ZOE

Samochód elektryczny Renault ZOE
  • Renault ZOE - Akumulator Z.E. 50

Zasięg i ładowanie

Akumulator Z.E. 50

Dzięki pojemności 52 kWh, akumulator ZOE pozwoli przejechać do 395 km (WLTP*).

 

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure, cykl znormalizowany: 57% tras miejskich, 25% tras podmiejskich, 18% tras na autostradzie) w wersji ZOE Life wyposażonego w obręcze 15".

Twój rzeczywisty zasięg zależy od sumy pewnych czynników:

Nowe ZOE prędkość

Prędkość

Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania.

Nowe ZOE styl jazdy

Styl jazdy

Korzystaj z technologii elektrycznych, takich jak zwalnianie czy hamowanie odzyskowe, pozwala zwiększyć zasięg.

Nowe ZOE topografia

Topografia

Jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie zasięgu. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii.

Nowe ZOE Warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne

Średnio, akumulator Z.E. 50 zapewnia zasięg maks. 395 km latem i 250 km zimą.

Naładuj swoje ZOE

ZOE Wallbox ładowanie w domu

W domu

Ładuj szybko swoje ZOE w domu, montując gniazdo Wallbox* 7,4 kW. Po podłączeniu za pomocą kabla z wtyczka typ 2 dołączonego do samochodu, umożliwia pełne naładowanie od 0 do 100% w około 9 godz. i 25 minut.

 

* Domowy terminal ładowania akumulatora Wallbox musi być zainstalowany przez uprawnionego elektryka. 

ZOE ładowanie w pracy

W pracy

Coraz więcej firm instaluje terminale ładowania pojazdów elektrycznych dla swoich pracowników. Ładuj swoje ZOE będąc w pracy!

ZOE ładowanie z terminali publicznych

W sieci publicznych terminali ładowania

Dzięki pokładowej ładowarce Caméléon™ odzyskaj do 100% zasięgu w ciągu 3 h w gniazdach ładowania 22 kW w centrach handlowych, na parkingach w centrach miast lub na drogach publicznych. 

ZOE ładowanie na autostradzie

Na autostradzie

Weekendowy wypad? Nie trać czasu! Dzięki nowej ładowarce DC możesz wykorzystać gniazda szybkiego ładowania.

 

 

 

 

W ciągu 30 minut Twoje ZOE może odzyskać do 150 km zasięgu, w zależności od warunków panujących na trasie. Czas na kawę!

Zaplanuj i kontroluj etapy ładowania

Dzięki usługom online Renault CONNECT oraz gniazdu Combo CCS w Twoim ZOE, możesz w prosty sposób zarządzać ładowaniem.

ZOE ładowanie aplikacja My Renault

Zarządzaj zdalnie swoim pojazdem

W aplikacji MY Renault zdalnie sprawdzisz poziom naładowania akumulatora, zaprogramujesz ładowanie w czasie najlepszej taryfy cenowej oraz zaplanujesz trasę. Zobacz swoją trasę na ekranie multimedialnym 9,3” w ZOE.

Renault ZOE ładowanie

Korzystaj z wielofunkcyjnego trybu ładowania

Dzięki gniazdu typ Combo CCS znajdującemu się za logiem Renault na osłonie chłodnicy ZOE, możesz podłączyć się do dowolnego gniazda ładowania w całej Europie.

Nowe ZOE Z.E. kobieta w samochodzie

Z nami każda droga jest prosta

Wyświetl strefę w zasięgu, znajdź dostępne punkty ładowania, a przy okazji obserwuj swoją trasę i słuchaj ulubionej muzyki. Korzystaj z licznych funkcji systemu Renault EASY LINK przemyślanych tak, aby ułatwiać Ci każdą podróż.

  • Renault ZOE elektryczny miejski samochód

Zasięg i ładowanie

Akumulator trakcyjny w ZOE

Wraz z ZOE stajesz się posiadaczem akumulatora trakcyjnego, który objęty jest gwarancją przez 8 lat lub 160.000 km (w zależności od tego, który warunek zostanie osiągnięty pierwszy), a pojemność ładowania zapewniona jest na 66% pierwotnej pojemności.

Ceny i oferty

Wydłuż czas pracy swojego akumulatora

Wyposażone w interaktywne i łatwe w użyciu technologie ZOE daje Ci narzędzia umożliwiające poprawę zasięgu.

Ekonometr

Ekonometr znajdujący się z prawej strony 10” cyfrowego wyświetlacza wskaźników i zegarów informuje, czy samochód zużywa, czy odzyskuje energię. Kontroluj swoje zużycie w czasie rzeczywistym, aby wydłużyć swój zasięg.

Tryb „ECO”

Tryb ECO to funkcja, która optymalizuje zużycie energii. Ma ona wpływ na niektóre urządzenia samochodu (ogrzewanie, klimatyzację, układ wspomagania i in.) oraz na niektóre czynności związane z prowadzeniem.

Wstępne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu

Zwiększ zasięg dzięki wstępnemu ogrzaniu lub ochłodzeniu wnętrza ZOE. Gdy samochód jest podłączony do gniazda ładowania, istnieje możliwość zdalnego zaprogramowania poprzez EASY LINK, temperatury w momencie wyjazdu lub natychmiastowe rozpoczęcie klimatyzacji przy temperaturze docelowej 21°C.

Renault ZOE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO E-TECH Hybrid
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
już od 89 900 zł
CLIO
CLIO
już od 52 400 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej