Nowe Renault ZOE

Samochód elektryczny na każdy dzień

Samochód elektryczny Renault ZOE
Nowe ZOE z przodu

LIDER SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W EUROPIE*

Przedstawia Nowe ZOE w 100% elektryczne, dostępne od ręki w Wirtualnym Salonie Renault

Zyskaj do 30 000 zł oraz możliwość skorzystania z dopłat rządowych.*

Elektryzujący design Miejski samochód, który zelektryzuje codzienne obowiązki

Nowoczesny i dynamiczny design, linie z wyrazistym charakterem, czysta energia... Nowe ZOE podkreśla swoją osobowość i napędza Twoją codzienność. Ciesz się kolorami elektryczności!

Alt Image C29

NAGRODA TOPGEAR.COM

Grupa Renault wybrana producentem roku przez TopGear.com

Grupa Renault została wybrana Producentem Roku podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród TopGear.com. Nowe ZOE zostało wyróżnione tytułem „City Car of the Year”.

Nowe ZOE

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta!

Planujesz wyjazd? Przygotuj swoją podróż w najdrobniejszych szczegółach, dzięki aplikacji MY Renault. Zasięg, ładowanie, trasa... Ciesz się wolnością!

Renault ZOE z zewnątrz w kolorze niebieskim

Do 395 km zasięgu (WLTP*)

Dzięki pojemności 52 kWh, akumulator Nowego ZOE pozwoli przejechać do 395 km (WLTP*).

Renault ZOE w trakcie ładowania

Miejski samochód, najbardziej uniwersalne ładowanie

W domu, w mieście, przed supermarketem lub na autostradzie, ładuj Nowy ZOE w każdych okolicznościach.

Wallbox (7,4 kW): ponad 300 km zasięgu w ciągu 8 h*

Gniazdo publiczne (11 kW): 120 km zasięgu w ciągu 2 h*

Gniazdo publiczne (22 kW): 120 km zasięgu w ciągu 1 h*

Gniazdo szybkiego ładowania DC (50 kW): do 150 km zasięgu w 30 minut*

Renault ZOE - Aplikacja MY Renault

Uproszczone codzienne obowiązki

Ułatw sobie drogę dzięki naszym usługom online

Skorzystaj z wielu usług online na pokładzie Nowego ZOE z poziomu systemu multimedialnego EASY LINK lub, zdalnie, dzięki aplikacji mobilnej MY Renault. Możesz również wstępnie przygotować komfort termiczny w kabinie Nowego ZOE lub zaplanować ładowanie i podróże.

Odkryj nasze usługi online

Nowe ZOE

Elektryzujące wrażenia

Praktyczny i efektywny, każdy szczegół został zaprojektowany przez naszych ekspertów, aby Twoje Nowe Renault ZOE było esencją nowoczesności i innowacji.

Silnik R135 (100 kW)

Silnik R135 (100 kW)

Nowy silnik elektryczny o mocy 135 KM, poczuj wrażenia z dynamicznej jazdy bez hałasu i wibracji!

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Tryb B Mode pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim

Zobacz wnętrze Nowego Renault ZOE

Systemy wspomagania prowadzenia i bezpieczeństwa

Systemy wspomagania prowadzenia i bezpieczeństwa

Nowy, wyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa w każdych warunkach, Nowe ZOE wyposażono w liczne systemy wspomagania prowadzenia, które nie tylko dają poczucie bezpieczeństwa, ale również ułatwiają wykonywanie manewrów. Miej więcej czasu!

Wersje

Wybierz wersję Nowego ZOE, która najbardziej Ci odpowiada

 • LIFE

  LIFE

  już od 135 900 zł
  • klimatyzacja manualna
  • karta Renault Hands Free
 • ZEN

  ZEN

  już od 140 900 zł
  • system utrzymywania pasa ruchu
  • szyby przednie regulowane elektrycznie
 • INTENS

  INTENS

  już od 147 900 zł
  • system wspomagania parkowania przód/tył
  • klimatyzacja automatyczna
  • wzór felgi 16" Elective diamentowe czarne

Nowe Renault ZOE w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) dla wersji Nowego ZOE Life z kołami 15". Zasięg i czas ładowania został określony na podstawie pomiarów wg cyklu WLTP, zgodnie z wymaganiami technicznymi i wytycznymi Rozporządzenia europejskiego WE 715/2007 z późniejszymi zmianami WE 692/2008. Zasięg konkretnego pojazdu w rzeczywistych warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów, gdyż na wartości te wpływają m.in. takie czynniki jak: sposób ładowania akumulatora, jego wiek, temperatura, nawierzchnia, ciśnienie w oponach, masa pojazdu, jego stan techniczny, styl jazdy kierowcy oraz warunki drogowe (natężenie ruchu, stan nawierzchni, itp.).

Łączna sprzedaż modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 do października 2019 roku według AAA DATA. Więcej na stronie www.easyelectriclife.groupe.renault.com.

Maksymalny rabat 30 000 zł dotyczy Nowego Renault Zoe z rocznika 2019 w wersji Intens R135 Z.E. 50 FP. Szczegóły w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl. Liczba aut w promocji ograniczona. Stan na dzień 25.06.2020. Dopłata rządowa w ramach programu Zielony Samochód dla osób fizycznych wynosi 15% ceny fakturowej samochodu jednak nie więcej niż 18 750 zł. Zasady programu dopłat do zakupu samochodów elektrycznych w Polsce przyznawanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dostępne na www.nfosigw.gov.pl.  

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO E-TECH Hybrid

Nowe CLIO E-TECH Hybridjuż od 88 400 zł

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybridjuż od 129 400 zł

Nowe CLIO

Nowe CLIOjuż od 49 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej