image

Renault Zoe

najlepiej sprzedające się auto elektryczne w Europie od 2012 roku* 

 

Renault ZOE E-Tech

w 100% elektryczne 

już od 999 zł / miesięcznie  w kredycie Easy Box
(RRSO 5,64%)

 

skorzystaj z programu dopłat rządowych*

 

4 proste kroki do elektromobilności!

Wolność wyboru

Poznaj technologię aut elektrycznych Renault

Odkryj na nowo przyjemność z jazdy w 100% elektrycznej dzięki technologii opracowanej przez naszych ekspertów.

 

 

poznaj technologię elektrycznązasięg i ładowanie auta elektrycznego
Niską ratę 499 zł./mies.

Wybierz swoje Zoe E-Tech elektryczne

Praktyczny i efektywny, każdy szczegół został zaprojektowany przez naszych ekspertów, aby Twoje Zoe E-Tech elektryczne było esencją nowoczesności i innowacji.

 

 

konfiguruj Zoe E-Tech elektrycznedowiedz się więcej o modelu
Niską ratę 499 zł./mies.

Poznaj ofertę

Porozmawiaj z naszym sprzedawcą lub odwiedź salon. Przetestuj Zoe E-Tech elektryczne w wybranych punktach dealerskich i przekonaj się sam jaką przyjemność daje jazda elektryczna.

 

zapytaj o ofertę na Zoe E-Tech elektryczneznajdź najbliższego dealera
Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Skorzystaj z programu dopłat rządowych

Skorzystaj z dofinansowania w wysokości

18 750 zł do zakupu samochodu elektrycznego w 2021 roku w ramach programu rządowego „Mój elektryk”*

 

poznaj oferty finansowaniadowiedz się więcej o dopłatach

Ładowanie Zoe E-Tech elektrycznego nie trwa długo

ładowanie ZOE

Ładując ze stacji szybkiego ładowania prądem stałym, 150 km odzyskujesz już w 30 min, możesz też naładować baterię do 100% przez noc z gniazda Wallbox w Twoim domu.

Stacji ładowania jest coraz więcej

Jazda ZOE to czysta frajda z jazdy

Liczba stacji ładowania w Polsce na koniec maja bieżącego roku wyniosła 1498*, co stanowi 69% wzrost w ciągu jednego roku. Stacje ładowania rosną jak grzyby po deszczu w każdym roku!

Zoe E-Tech elektryczne to czysta przyjemność z jazdy i największy zasięg w segmencie

Duży zasięg ZOE

Wysoki moment obrotowy dostępny już na starcie,  zapewnia fantastyczną dynamikę oraz przyjemność z jazdy w zasięgu aż do 395 km*. To tyle, co z Warszawy nad morze! W ciszy, z doskonałym przyspieszeniem i bez emisji spalin. wg WLTP.*

Nowe ZOE

Renault Zoe E-Tech elektryczne

Samochód elektryczny na każdy dzień

zoe

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 o mocy 100 kW (135 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Zoe E-Tech elektryczne bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z mocniejszym akumulatorem Z.E. 50, Zoe E-Tech elektryczne zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Zoe E-Tech elektryczne odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

Pełny spokój

Renault Zoe E-Tech elektryczne oferuje nowy tryb jazdy w mieście - B-Mode, który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim. Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

Nowoczesny design

Nowoczesny i dynamiczny design, linie z wyrazistym charakterem, czysta energia... Zoe E-Tech elektryczne podkreśla swoją osobowość i napędza Twoją codzienność. Ciesz się kolorami elektryczności!

Przeprowadź symulację zasięgu i czasu ładowania Twojego Zoe E-Tech elektryczne

Poznaj inne modele Renault

nowe clio z boku na ulicy

Clio E-Tech hybryda

dowiedz się więcej
Nowe Renault CAPTUR

Captur E-Tech hybryda plug-in

dowiedz się więcej

*Zasięg od 383 do 395 km dla wersji modelu Renault Zoe został określony na podstawie pomiarów według cyklu WLTP, zgodnie z wymaganiami technicznymi i wytycznymi Rozporządzenia europejskiego nr WE 715/2007 ze zmianą z WE 692/2008. Zasięg konkretnego pojazdu w rzeczywistych warunkach drogowych może się różnić od podanych wyników pomiarów, gdyż na wartości te wpływają m.in. takie czynniki, jak: sposób ładowania akumulatora, jego wiek, temperatura, nawierzchnia, ciśnienie w oponach, masa pojazdu, jego stan techniczny, styl jazdy kierowcy oraz warunki drogowe (natężenie ruchu, stan nawierzchni itp.). Sprawdź szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault lub na stronie wltp.renault.pl. Informacje dotyczące odzysku i recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji na stronie renault.pl.

 

Renault Zoe E-Tech, najlepiej sprzedający się samochód elektryczny – 317 730 sztuk sprzedanych w Europie od roku 2012 do czerwca 2021 r. Źródło: AAA DATA (Association Auxiliaire de l’automobile).

 

RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 5,64% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 124 900,00 zł, okres 37 miesięcy, wpłata własna 43 730,00 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 2,49%, finansowane: prowizja bankowa: 2 597,44 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 719,27 zł. Miesięczna rata kredytowa 999,25 zł. Ostatnia rata 56 954,40 zł. Całkowita kwota kredytu: 81 170,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 92 927,44 zł. Stan na dzień 27.07.2021 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

 

Rata obejmuje najniższą opłatę do zakupu samochodu elektrycznego w 2021 roku w ramach programu rządowego „Mój elektryk”. Nabór wniosków o dopłaty rozpoczyna się 12.07.2021 r. Wysokość dofinansowania jest uzależniona od posiadania Karty Dużej Rodziny (KDR), tj. 27 000 zł dla posiadaczy KDR, 18 750 – dla pozostałych osób. Obowiązuje limit ceny transakcyjnej auta do 225 000 zł. Wszelkie informacje dostępne na stronie: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/program-moj-elektryk--pytania-i-odpowiedzi.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej