Samochód elektryczny Renault Zoe E-Tech elektryczne

design
RENAULT ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE

design wnętrza Eleganckie wnętrze high-tech

Zaprojektowana od nowa deska rozdzielcza, wyrafinowane wykończenia, wyściełane fotele, przestronne schowki i jeszcze więcej. Rozgość się w przytulnych materiałach tekstylnych pochodzących w 100% z recyklingu, łączących Twój komfort z ochroną środowiska.

design zewnętrzny

Pokaż swój charakter

Kolorystyka, linia świateł Full LED, hologramowe logo i chromowany grill - dzięki jeszcze bardziej podkreślonemu charakterowi sylwetki, Zoe E-Tech elektryczne pokazuje swoją silną osobowość.

Renault Zoe E-Tech elektryczne w kolorze niebieskim na zewnątrz z przodu
Renault Zoe E-Tech elektryczne elektryczny miejski samochód
Renault Zoe E-Tech elektryczne - W trakcie ładowania
Renault Zoe E-Tech elektryczne tył
Renault Zoe E-Tech elektryczne - Zbliżenie na osłonę chłodnicy, reflektory i pokrywę silnika

Renault Zoe E-Tech elektryczne w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CAPTUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN
CAPTUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN
już od 134 400 zł
CLIO
CLIO
już od 59 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej