Renault Zoe E-Tech elektryczne elektryczny miejski samochód

dane techniczne
RENAULT ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE

Poznaj wymiary Zoe E-Tech elektryczne

Czy Zoe E-Tech elektryczne zmieści się w Twoim garażu? Długość, wysokość, szerokość... Wymiary szczegółowe.

Zoe E-Tech elektryczne wymiary z boku
Zoe E-Tech elektryczne wymiary z przodu
Zoe E-Tech elektryczne wymiary

Silniki Zoe E-Tech elektryczne

100% elektryczny, 100% przyjemności, 0% emisji zanieczyszczeń.

ONE
ONE
ZEN
ZEN
INTENS
INTENS

energia elektryczna (2)

elektryczny R110
już od 124 900 zł
już od 145 400 zł
elektryczny R135
już od 152 400 zł

Elektryzujące wrażenia

Renault Zoe E-Tech elektryczne - Silnik

Silniki R135 i R110

2 silniki

Silnik R135

 

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Zoe E-Tech elektryczne oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

 

Silnik R110 

 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego Zoe E-Tech elektryczne, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

Renault Zoe E-Tech elektryczne tył w kolorze niebieskim

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni zmiany biegów „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” cyfrowym wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech elektryczne unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Renault Zoe E-Tech elektryczne - Dźwignia zmiany biegów E-Shifter

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów „e-Shifter”

Z jednego trybu do drugiego jednym ruchem. Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech elektryczne unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Szczegółowe specyfikacje

Dane techniczne Zoe E-Tech elektryczne

  • ZOE ONE
  • ZOE undefined

Renault Zoe E-Tech elektryczne w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CAPTUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN
CAPTUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN
już od 134 400 zł
CLIO
CLIO
już od 59 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej