Renault Zoe E-Tech elektryczne elektryczny miejski samochód

dane techniczne
RENAULT ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE

Poznaj wymiary Zoe E-Tech elektryczne

Czy Zoe E-Tech elektryczne zmieści się w Twoim garażu? Długość, wysokość, szerokość... Wymiary szczegółowe.

Zoe E-Tech elektryczne wymiary z boku
Zoe E-Tech elektryczne wymiary z przodu
Zoe E-Tech elektryczne wymiary

Silniki Zoe E-Tech elektryczne

100% elektryczny, 100% przyjemności, 0% emisji zanieczyszczeń.

iconic
iconic

energia elektryczna (1)

elektryczny R135
już od 169 500 zł

Elektryzujące wrażenia

Renault Zoe E-Tech elektryczne - Silnik

Silniki R135 i R110

2 silniki

Silnik R135

 

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Zoe E-Tech elektryczne oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

 

Silnik R110 

 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego Zoe E-Tech elektryczne, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

Renault Zoe E-Tech elektryczne tył w kolorze niebieskim

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni zmiany biegów „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” cyfrowym wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech elektryczne unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Renault Zoe E-Tech elektryczne - Dźwignia zmiany biegów E-Shifter

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów „e-Shifter”

Z jednego trybu do drugiego jednym ruchem. Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech elektryczne unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Szczegółowe specyfikacje

Dane techniczne Zoe E-Tech elektryczne

  • ZOE iconic
  • ZOE iconic

Renault Zoe E-Tech elektryczne w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CLIO
CLIO
już od 67 900 zł