Samochód elektryczny Renault Zoe E-Tech elektryczne

zasięg, akumulator i ładowanie
RENAULT ZOE E-TECH ELEKTRYCZNE

Renault Zoe E-Tech elektryczne - Akumulator Z.E. 50

Zasięg i ładowanie

Akumulator E.V. 50

Dzięki pojemności 52 kWh, akumulator Zoe E-Tech elektryczne pozwoli przejechać do 395 km (WLTP*).

 

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure, cykl znormalizowany: 57% tras miejskich, 25% tras podmiejskich, 18% tras na autostradzie) w wersji Zoe E-Tech elektryczne Life wyposażonego w obręcze 15".

Twój rzeczywisty zasięg zależy od sumy pewnych czynników:

Zoe E-Tech elektryczne prędkość

Prędkość

Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania.

Zoe E-Tech elektryczne styl jazdy

Styl jazdy

Korzystaj z technologii elektrycznych, takich jak zwalnianie czy hamowanie odzyskowe, pozwala zwiększyć zasięg.

Zoe E-Tech elektryczne topografia

Topografia

Jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie zasięgu. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii.

Zoe E-Tech elektryczne Warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne

Średnio, akumulator E.V. 50 zapewnia zasięg maks. 395 km latem i 250 km zimą.

Przeprowadź symulację zasięgu i czasu ładowania Twojego Zoe E-Tech elektryczne

Określ swoje kryteria dotyczące auta i sposoby korzystania z niego, aby oszacować zasięg Twojego Zoe E-Tech elektryczne.

Wprowadź kryteria dotyczące auta i wymaganego ładowania, aby ocenić jego czas w zależności od stacji ładowania.

Naładuj swoje Zoe E-Tech elektryczne

Zoe E-Tech elektryczne Wallbox ładowanie w domu

W domu

Ładuj szybko swoje Zoe E-Tech elektryczne w domu, montując gniazdo Wallbox* 7,4 kW. Po podłączeniu za pomocą kabla z wtyczka typ 2 dołączonego do samochodu, umożliwia pełne naładowanie od 0 do 100% w około 9 godz. i 25 minut.

 

* Domowy terminal ładowania akumulatora Wallbox musi być zainstalowany przez uprawnionego elektryka. 

Zoe E-Tech elektryczne ładowanie w pracy

W pracy

Coraz więcej firm instaluje terminale ładowania pojazdów elektrycznych dla swoich pracowników. Ładuj swoje Zoe E-Tech elektryczne będąc w pracy!

Zoe E-Tech elektryczne ładowanie z terminali publicznych

W sieci publicznych terminali ładowania

Dzięki pokładowej ładowarce Caméléon™ odzyskaj do 100% zasięgu w ciągu 3 h w gniazdach ładowania 22 kW w centrach handlowych, na parkingach w centrach miast lub na drogach publicznych. 

Zoe E-Tech elektryczne ładowanie na autostradzie

Na autostradzie

Weekendowy wypad? Nie trać czasu! Dzięki nowej ładowarce DC możesz wykorzystać gniazda szybkiego ładowania.

 

W ciągu 30 minut Twoje Zoe E-Tech elektryczne może odzyskać do 150 km zasięgu, w zależności od warunków panujących na trasie. Czas na kawę!

Zaplanuj i kontroluj etapy ładowania

Dzięki usługom online Renault Connect oraz gniazdu Combo CCS w Twoim Zoe E-Tech elektryczne, możesz w prosty sposób zarządzać ładowaniem.

Zoe E-Tech elektryczne aplikacja My Renault

Zarządzaj zdalnie swoim pojazdem

W aplikacji My Renault zdalnie sprawdzisz poziom naładowania akumulatora, zaprogramujesz ładowanie w czasie najlepszej taryfy cenowej oraz zaplanujesz trasę uwzględniającą punkty ładowania. Zobacz swoją trasę na ekranie 9,3” w Zoe E-Tech elektryczne.

Nowe Zoe E-Tech elektryczne Z.E. Trip

Podróżuj spokojnie

Wyświetl strefę w zasięgu, znajdź dostępne punkty ładowania, a przy okazji obserwuj swoją trasę, dyktuj wiadomości SMS lub słuchaj ulubionej muzyki... Korzystaj z licznych funkcji systemu Renault Easy Link przemyślanych tak, aby ułatwiać Ci życie podczas podróży.

Zoe E-Tech elektryczne

Korzystaj z wielofunkcyjnego trybu ładowania

Dzięki gniazdu Combo CCS znajdującemu się za znakiem diamentu na osłonie chłodnicy Zoe E-Tech elektryczne możesz podłączyć się do dowolnej stacji ładowania w całej Europie.

Wydłuż czas pracy swojego akumulatora

Wyposażone w interaktywne i łatwe w użyciu technologie Zoe E-Tech elektryczne daje Ci narzędzia umożliwiające poprawę zasięgu.

Ekonometr

Ekonometr znajdujący się z prawej strony 10” cyfrowego wyświetlacza wskaźników i zegarów informuje, czy samochód zużywa, czy odzyskuje energię. Kontroluj swoje zużycie w czasie rzeczywistym, aby wydłużyć swój zasięg.

Tryb „ECO”

Tryb ECO to funkcja, która optymalizuje zużycie energii. Ma ona wpływ na niektóre urządzenia samochodu (ogrzewanie, klimatyzację, układ wspomagania i in.) oraz na niektóre czynności związane z prowadzeniem.

Wstępne ustawienie temperatury wewnątrz pojazdu

Zwiększ zasięg dzięki wstępnemu ogrzaniu lub ochłodzeniu wnętrza Zoe E-Tech elektryczne. Gdy samochód jest podłączony do gniazda ładowania, istnieje możliwość zdalnego zaprogramowania poprzez Easy Link, temperatury w momencie wyjazdu lub natychmiastowe rozpoczęcie klimatyzacji przy temperaturze docelowej 21°C.

Renault Zoe E-Tech elektryczne w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CLIO
CLIO
już od 67 900 zł