Samochód elektryczny Renault Zoe E-Tech electric

design
RENAULT ZOE E-TECH ELECTRIC

design wnętrza Eleganckie wnętrze high-tech

Zaprojektowana od nowa deska rozdzielcza, wyrafinowane wykończenia, wyściełane fotele, przestronne schowki i jeszcze więcej. Rozgość się w przytulnych materiałach tekstylnych pochodzących w 100% z recyklingu, łączących Twój komfort z ochroną środowiska.

design zewnętrzny

Zoe E-Tech electric prezentuje szykowny miejski styl zgodnie z trendami

złote elementy na przednim grillu, ozdobne naklejki na drzwiach, wykończenia lamp przeciwmgłowych i  17" aluminiowe felgi ze złotymi wstawkami. Dbałość o szczegóły jest dodatkowo podkreślona przez światła LED i nową antenę w kształcie płetwy rekina.

Renault Zoe E-Tech electric w kolorze niebieskim na zewnątrz z przodu
Renault Zoe E-Tech electric elektryczny miejski samochód
Renault Zoe E-Tech electric tył
Renault Zoe E-Tech electric - Zbliżenie na osłonę chłodnicy, reflektory i pokrywę silnika

Renault Zoe E-Tech electric w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH FULL HYBRID
CLIO E-TECH FULL HYBRID
już od 103 900 zł
MEGANE E-TECH ELECTRIC
MEGANE E-TECH ELECTRIC
już od 184 900 zł
CLIO
CLIO
już od 71 900 zł