Nowe Renault ZOE

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta. 

  •  Mały elektryczny samochód miejski ZOE
  • Mały elektryczny samochód miejski ZOE

Poznaj Nowe Renault ZOE

Mały elektryczny samochód miejski ZOE

Nowoczesny design, zdecydowany charakter

Poznaj Nowe ZOE, najnowszy model elektryczny Renault, lidera sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie.

 

Zwróć uwagę na nowe kolory nadwozia, charakterystyczną linię świateł Full LED, kierunkowskazy w lusterkach bocznych, chromowane elementy ozdobne z przodu oraz hologramowe logo.

 

Dzięki dynamicznej i nowoczesnej sylwetce, najnowszy samochód elektryczny Renault pokazuje w pełni swoją wyrazistą osobowość.

Eleganckie i innowacyjne wnętrze

Odkryj nowoczesny system multimedialny EASY LINK z dużym ekranem 9,3'’ oraz cyfrowy, kolorowy wyświetlacz centralny o przekątnej 10'', pokazujący w czasie jazdy wszystkie niezbędne informacje.

 

Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z nowoczesnej indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.

Mały elektryczny samochód miejski ZOE

Nowy wymiar przyjemności z jazdy w 100% elektrycznej

Mały elektryczny samochód miejski ZOE

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 390 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

 

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure).

Nowoczesne usługi

Zoptymalizuj wybraną trasę i oszacuj czas ładowania samochodu z dziecinną łatwością. Z poziomu aplikacji MY Renault w telefonie, możesz zarządzać swoim samochodem elektrycznym i z pełnym spokojem ruszyć w drogę. Zaplanowaną trasę wyeksportuj do systemu multimedialnego za pomocą aplikacji Android Auto™ lub Apple Carplay™.

Mały elektryczny samochód miejski ZOE
Mały elektryczny samochód miejski ZOE

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 łączącemu moc 100 kW (136 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

 

Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście - “B mode”- który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim.

 

Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

 

Mały elektryczny samochód miejski ZOE