LIDER SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W EUROPIE*

przedstawia

 

Nowe Renault ZOE

 

Już za 124 900 zł**. W 100 % elektryczne w wersji wyposażenia ZEN, z silnikiem o mocy 135 KM oraz lakierem metalik. 

  • Nowe ZOE

Sprawdź dotację z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.***

Nowe Renault ZOE

Samochód elektryczny na każdy dzień

zoe

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 o mocy 100 kW (135 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) zasięg dla wersji Life z kołami 15”.
 

Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście - B-Mode, który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim.
Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

Nowe Renault ZOE

Nowoczesny design, zdecydowany charakter

Nowe ZOE pokazuje swoją silną, teraz jeszcze bardziej wyrazistą osobowość. Nowoczesna, dynamiczna sylwetka z charakterystyczną linią świateł Full LED, nowe kolory nadwozia, kierunkowskazy w lusterkach bocznych, chromowane elementy ozdobne z przodu oraz hologramowe logo tworzą idealną kompozycję. 

Więcej o designie
Mały elektryczny samochód miejski ZOE
Mały elektryczny samochód miejski ZOE

Nowe Renault ZOE

Eleganckie i innowacyjne wnętrze

Odkryj nowoczesny system multimedialny EASY LINK z dużym ekranem 9,3'’ oraz cyfrowy, kolorowy wyświetlacz wskaźników i zegarów o przekątnej 10'', pokazujący w czasie jazdy wszystkie niezbędne informacje.
 
Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.

skonfiguruj

Zobacz inne nowości Renault

nowe clio z boku na ulicy

Nowe Renault CLIO

Nowe Renault CAPTUR

Nowe Renault CAPTUR

*Łączna sprzedaż modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 do października 2019 roku według AAA DATA. Więcej na stronie www.easyelectriclife.groupe.renault.com.

**Cena 124.900 dotyczy wersji Zen z silnikiem R135 w cenie katalogowej 142.900 i lakierem metalizowanym w opcji w cenie 2.000 lub 2.200 bez innych dodatkowych opcji. Cena 124.900 zawiera rabat w wysokości 20.000 (dla wersji Zen z silnikiem R135 i lakierem metalizowanym w opcji w cenie 2.000 lub rabat 20.200 zł dla wersji Zen z silnikiem R135 i lakierem metalizowanym w opcji w cenie 2.200).

***Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 05.11.2019 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osobom fizycznym niewykonującym działalności gospodarczej i warunków rozliczania tego wsparcia, osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych:
https://www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/rozporzadzenie-w-sprawie-wsparcia-dla-osob-fizycznych-w-ramach-fundusz-niskoemisyjnego-transportu-podpisane

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.