image

Elektromobilność dla Ciebie

LIDER SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W EUROPIE*

przedstawia

 

Nowe Renault ZOE

W 100% elektryczne z zasięgiem 395 km*

 

Zyskaj nawet 30 000 zł*

 

4 proste kroki do elektromobilności!

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Wybierz swoje Nowe ZOE

Odwiedź nasz wirtualny salon i wybierz ZOE dostępne od ręki. Jeśli nie znajdziesz tam interesującej Cię wersji, skomponuj samochód zgodnie z Twoimi potrzebami w konfiguratorze na naszej stronie.

Sprawdź samochody od ręki Przejdź do konfiguratora
Niską ratę 499 zł./mies.

Poznaj ofertę

Porozmawiaj ze sprzedawcą bez wychodzenia z domu poprzez czat video lub odwiedź salon. Przestestuj ZOE w wybranych punktach dealerskich i przekonaj się sam jaką przyjemność daje jazda elektryczna.

Rozpocznij wideo czat z doradcąZnajdź najbliższego dealera
Wolność wyboru

Zamów Nowe ZOE

Nasz wyspecjalizowany doradca pomoże Ci w wyborze najlepszego finansowania. Teraz już tylko wystarczy złożyć zamówienie.

Znajdź eksperta elektromobilności Poznaj technologię elektryczną
Niską ratę 499 zł./mies.

Ciesz się Twoim Nowym ZOE

W umówionym dniu zaprosimy Cię do salonu po odbiór samochodu. Możemy też dostarczyć go pod wskazany adres. 

Zapytaj o ofertę na Nowe ZOEPoznaj oferty finansowania

Ładowanie ZOE nie trwa długo

Ładowanie ZOE nie trwa długo

Ładując ze stacji szybkiego ładowania prądem stałym, 150 km odzyskujesz już w 30 min, możesz też naładować baterię do 100% przez noc z gniazda Wallbox w Twoim domu.

Stacji ładowania jest coraz więcej

Stacji ładowania jest coraz więcej

Liczba stacji ładowania w Polsce na koniec maja bieżącego roku wyniosła 1173*, co stanowi 69% wzrost w ciągu jednego roku. Stacje ładowania rosną jak grzyby po deszczu!

Nowe ZOE to czysta przyjemność z jazdy i największy zasięg w segmencie

Nowe ZOE to czysta przyjemność z jazdy i największy zasięg w segmencie

Wysoki moment obrotowy dostępny już na starcie,  zapewnia fantastyczną dynamikę oraz przyjemność z jazdy w zasięgu aż do 395 km*. To tyle, co z Warszawy nad morze! W ciszy, z doskonałym przyspieszeniem i bez emisji spalin. wg WLTP.*

  • Nowe ZOE

Nowe Renault ZOE

Samochód elektryczny na każdy dzień

zoe

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 o mocy 100 kW (135 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście - B-Mode, który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim.
Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

Nowoczesny design

Nowoczesny i dynamiczny design, linie z wyrazistym charakterem, czysta energia... Nowe ZOE podkreśla swoją osobowość i napędza Twoją codzienność. Ciesz się kolorami elektryczności!

Zobacz inne nowości Renault

nowe clio z boku na ulicy

Nowe Renault CLIO E-TECH Hybrid

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowe Renault CAPTUR

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-In Hybrid

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

*Łączna sprzedaż modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 do października 2019 roku według AAA DATA. Więcej na stronie www.easyelectriclife.groupe.renault.com.

Dane Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych. Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) dla wersji Nowego ZOE Life z kołami 15".

Maksymalny rabat 30 500 zł dotyczy Zoe z rocznika 2020 w wersji Zen z silnikiem o mocy 135 KM i z dodatkowy wyposażeniem (ładowarką prądem stałym o wartości 4 300 zł oraz z lakierem specjalnym o wartości 2200 zł). Liczba aut w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Stan na dzień  24.08.2020. Szczegóły na renault.pl, odreki.renault.pl oraz w salonach Renault.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej