Nowe Renault KANGOO Van i Nowe Renault EXPRESS Van

Siła Renault Pro+: Samochód dostawczy dla każdego!

  • KANGOO Van - EXPRESS Van - samochód dostawczy
  • KANGOO Van - samochód dostawczy
  • EXPRESS Van - samochód dostawczy

Nowe Renault KANGOO Van

  • KANGOO Van - samochód dostawczy

Innowacje ułatwiające pracę

Dostarczasz do centrum miasta? Nie jest łatwo znaleźć idealne miejsce do zaparkowania! Aby ułatwić codzienne obowiązki, Nowe Renault KANGOO Van zostało wyposażone w największy na rynku dostęp boczny (Open Sesame by Renault), który umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej, bez względu na ograniczenia związane z parkowaniem. Nowe Renault KANGOO Van podwaja długość bocznej przestrzeni ładunkowej, aż do 1,4m! Dzięki składanemu, podsufitowemu stelażowi wewnętrznemu, możesz przewozić długie i zajmujące dużo miejsca przedmioty w górnej części samochodu (Easy Inside Gallery).

  • KANGOO Van - samochód dostawczy

Rewolucyjny design

Atletyczna sylwetka, doskonale wyważone proporcje, przeprojektowany przód, chromowane wykończenia... Nowe Renault KANGOO Van prezentuje jeszcze bardziej muskularny design zewnętrzny. Korzystaj z nowoczesności i komfortu na pokładzie Nowe Renault KANGOO Van, dzięki desce rozdzielczej wyposażonej w wiele schowków, od nowa zaprojektowanym fotelom, systemowi multimedialnemu EASY LINK, dostępnemu z poziomu 8’’ ekranu środkowego oraz systemom wspomagania jazdy najnowszej generacji. 

Nowe Renault EXPRESS Van

  • EXPRESS Van - samochód dostawczy

Skutecznie - dla profesjonalistów

Praktyczny i solidny Nowe Renault EXPRESS Van jest doskonałym towarzyszem w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki obrotowej przegrodzie, możesz zwiększyć przestrzeń ładunkową do 3,7 m3. Co jeszcze? Dzięki 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, Nowe Renault EXPRESS Van oferuje 3,3 m3 pojemności oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii.

  • EXPRESS Van - samochód dostawczy

Nowoczesne technologie

Ekologiczne wnętrze w połączeniu największą liczbą schowków (48l) oraz wzmocnionymi fotelami, gwarantują komfort i praktyczność. Z łatwością podłączysz swój smartfon, aby wyświetlić wszystkie informacje bezpośrednio na 8’’ ekranie centralnym Nowego Renault EXPRESS Van, dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK. W podróży, możesz swobodnie korzystać z systemów wspomagania jazdy, aby pewnie i bezpiecznie wykonywać wszelkie manewry. 

Tymczasem...

Oferta Renault dla firm

Odkryj naszą gamę samochodów dostawczych

Mamy samochód, którego potrzebujesz...

Poznaj
Renault Pro+

Renault Pro+

Poznaj sieć i zobowiązania Renault Pro+.

Dowiedz się więcej
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej