Samochody dostawcze Renault

Nowe Renault TRAFIC i Nowe Renault MASTER

Gotowe na każde wyzwanie

 

Sprawdź również ofertę elektrycznych samochodów dostawczych!

Nowe Renault MASTER Z.E. i Renault KANGOO Z.E.

  • lcv master trafic
  • Master Trafic
  • Range
  • Modified
  • Office
  • Modified red

Szukasz zaawansowanych i praktycznych samochodów, dostosowanych do potrzeb Twojego biznesu?

Nowe Renault TRAFIC i Nowe Renault MASTER z nowoczesnym designem i dynamicznymi silnikami.

 

Teraz w leasingu 103% na 3 lata*.

 

Nowe Renault Master z przodu

Nowe Renault MASTER

Teraz z nowym silnikiem o mocy 180 KM oraz momentem obrotowym 400 Nm

Więcej o modelu
Nowe Renault Trafic z przodu

Nowe Renault TRAFIC

Teraz z nowym silnikiem 2.0 dCi o mocy 170 KM i automaytyczną skrzynią biegów EDC

Więcej o modelu

Elektryczne samochody dostawcze Renault

master zabudowy

Dlaczego Z.E.?

Gama dostawczych samochodów elektrycznych Renault to ekorowiązanie dla Twojego biznesu. Zyskasz nie tylko Ty, ale również środowisko!

 

Koszty utrzymania samochodu są znacznie niższe, a to nie jedyne korzyści. Wybierając pojazd elektryczny będziesz mógł dotrzeć do swoich klientów szybciej i ominąć korki, dzięki regulacjom uprawniającym samochody elektryczne do korzystania z buspasów. Dodatkowo Twój samochód będzie zwolniony z opłat w miejskich strefach płatnego parkowania. 

Zapytaj o ofertę
Nowy Master Z.E. z przodu

Nowe Renault MASTER Z.E.

Transportuj, korzystając w 100% z napędu elektrycznego!

Więcej o modelu
Renault KANGOO Z.E. z przodu

Renault KANGOO Z.E.

W 100% elektryczne! 200 km rzeczywistego zasięgu.

Więcej o modelu

*Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Stan oferty na 01.01.2020. Szczegóły w salonach Renault.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.