Olga Frycz ambasadorką Renault

Do grona ambasadorów Renault dołączyła Olga Frycz. Znana aktorka jeździ crossoverem Renault CAPTUR w wersji Initiale Paris w kolorze brązowym cappuccino ze szklanym dachem, silnikiem Energy TCe 120 z automatyczną skrzynią biegów EDC.

kobieta stoi obok renault captur

Olga Frycz jest młodą, aktywną osobą, której wizerunek doskonale wpisuje się w klimat miejskiego crossovera. Aktorka realizuje swoje rożne pasje, a na szczególne wyrazy uznania zasługuje jej zaangażowanie w pomoc zwierzętom – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

 

W ramach współpracy aktorka jeździ Renault CAPTUR w wersji Initiale Paris w kolorze brązowym cappuccino ze szklanym dachem i z silnikiem Energy TCe 120 z automatyczną skrzynią biegów EDC.

 

Prowadzę typowo miejski tryb życia, więc Renault CAPTUR idealnie do niego pasuje. Moje psy Kluska i Kapsel też już polubiły to auto, idealnie sprawdza się w dojazdach na nasze dalsze spacery. Myślę, że to idealny początek współpracy – mówi Olga Frycz.

 

Renault CAPTUR to crossover zapewniający liczne możliwości personalizacji. Użytkownik może wybierać spośród ponad 30 kombinacji kolorów nadwozia oraz sześciu pakietów personalizacji wnętrza. Można również zdecydować się na stały dach panoramiczny. Specjalna wersja Initiale Paris oferuje wyjątkowy design i bogate wyposażenie. W standardzie dostępne są m.in. system kontroli martwego pola, Easy Park Assist z kamerą cofania, otwieranie drzwi bez użycia rąk oraz bezkluczykowe uruchamianie samochodu, a także system nagłośnienia Bose® Sound System i najnowsza wersja systemu multimedialnego R-LINK Evolution, która umożliwia dostęp jednym ruchem do wszystkich treści multimedialnych.

Dowiedz się więcej o Renault Captur