Lidia Popiel ambasadorką Renault

Lidia Popiel, fotografka i wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej, będzie jeździła Renault Megane R.S. Lidia Popiel od dawna wspiera wybrane projekty Renault Polska.

kobieta stoi obok megane r.s.

Lidia Popiel jest fotografką i wykładowczynią na Wydziale Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej. Pełni również funkcję redaktor naczelnej magazynu internetowego PhotoCulture.pl Została uznana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Angażuje się w akcje społeczne. Była członkiem jury podczas dotychczasowych edycji konkursu dla młodych projektantów Renault Passion for Design & Innovation

.

Lidia Popiel jest silną marką i wspaniałą osobowością. Współpracujemy na różnych polach od wielu lat, a kontrakt ambasadorski jest uwieńczeniem tej relacji. Łączy nas zamiłowanie do estetyki, pięknego designu, a także życia z pasją – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

 

Lidia Popiel będzie jeździła Renault Megane R.S. w kolorze Biała Perła.

 

Zakochałam się w nowej linii stylistycznej aut Renault. A Megane R.S. od razu urzekł mnie nadzwyczajną mocą i swoim sportowym designem – już same kształty i wykorzystane materiały wskazują na niezwykłe doznania, które ten samochód oferuje. Cieszę się, że będę mogła spędzić więcej czasu za jego kierownicą – mówi Lidia Popiel.

 

Nowy Megane R.S. to najmocniejszy samochód sportowy Renault produkowany seryjnie. Jest odzwierciedleniem sportowej pasji ludzi tworzących zespół Renault Sport. Silnik turbo najnowszej generacji o pojemności 1,8 l, mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 oraz układ jezdny, który łączy wysokie osiągi, zwrotność, stabilność i komfort z technologią 4CONTROL oraz czterema kołami skrętnymi i czterema amortyzatorami z hydraulicznymi odbojnikami – to wszystko gwarantuje prawdziwą przyjemność z jazdy.

Dowiedz się więcej o Megane R.S.