Anna Dereszowska ambasadorką Renault

Znana aktorka i wokalistka Anna Dereszowska rozpoczyna trzyletnią współpracę
z firmą Renault. Jako ambasadorka marki będzie jeździła autem klasy wyższej Renault ESPACE.

kobieta opiera się o renault espace

Anna Dereszowska jest wszechstronną aktorką i wokalistką, ale także prawdziwą miłośniczką motoryzacji. Uczestniczyła już w wielu wydarzeniach motoryzacyjnych, między innymi zasiadła za kierownicą bolidu Renault F1 Team. Współpraca z osobą, która podziela naszą pasję do samochodów, to prawdziwa przyjemność – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

 

Nowa ambasadorka Renault będzie użytkować Renault ESPACE w wersji Initiale Paris w kolorze Fioletowy Amethyste.

 

Uwielbiam piękne samochody, dlatego cieszę się, że mogę współpracować z marką, dla której tak ważny jest styl. Renault ESPACE, którym będę od teraz jeździć, to niezwykle eleganckie, luksusowe auto – mówi Anna Dereszowska.

 

Renault ESPACE jest nowoczesnym vanem klasy wyższej. Jego komfortowe i przestronne wnętrze zostało wykończone materiałami doskonałej jakości i wyposażone w pojemne schowki. Użytkownicy mogą korzystać z wielu udogodnień technologicznych, takich jak system MULTI-SENSE oferujący pięć różnych trybów prowadzenia samochodu, system Easy Park Assist i sterowane zawieszenie. Espace posiada również liczne rozwiązania wspomagające bezpieczne prowadzenie – aktywny regulator prędkości pomaga utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, a Visio System zapewnia takie funkcje jak ostrzeganie o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków, system kontroli pasa ruchu i automatyczna zmiana świateł drogowych na światła mijania.

Dowiedz się więcej o Renault ESPACE