image

Poznaj spersonalizowaną ofertę dla Twojego samochodu

Znajdź ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Oferta

Nasza oferta „Korzystne ceny”

Twój samochód ma więcej niż 5 lat/a? Skorzystaj ze stałych cen i najlepszego stosunku jakości do ceny dla czynności serwisowych i przeglądów.

Serwis Renault oferuje gamę pakietów „Korzystne ceny” dostosowanych do wieku pojazdu i jego eksploatacji:

 

  • przegląd Twojego samochodu
  • obsługa techniczna hamulców
  • obsługa techniczna paska rozrządu

 

Oferty niedrogich czynności serwisowych i napraw, pozwalają dodatkowo uzyskać jakość usług Renault i roczną gwarancję na części i robociznę. Niższe koszty przy zachowaniu wysokiej jakości napraw: idealne rozwiązanie, dzięki któremu zachowasz spokój w każdej sytuacji!

Umów się na wizytę
Serwis Renault - Pakiety korzystne ceny
Serwis Renault - Oferta wymiana standardowa

Oferta

Oferta „Standardowa wymiana”

Stworzona z myślą o pojazdach powyżej 5 lat, nasza oferta „standardowa wymiana” pozwala Ci korzystać z części odnowionych, pochodzących z pojazdów identycznych do Twojego oraz z pojazdów z odzysku.

Wybór „wymiany standardowej” zapewnia dostęp do oferty 19 rodzin produktów obejmujących elementy mechaniczne, elektroniczne, klimatyzację i układ hamulcowy. Można zaoszczędzić średnio od 30 do 50% mniej w porównaniu z nowymi częściami!

 

Jest to również strategia, będąca częścią planu zrównoważonego rozwoju, ponieważ zużycie energii w tym wypadku jest nawet o 70% niższe w porównaniu z produkcją nowego silnika.

Skontaktuj się ze swoim doradcą z Serwisu Renault: zaproponuje Ci najwłaściwsze rozwiązanie z gwarancją optymalnego wyniku.

Umów się na wizytę