Renault dla Biznesu

Jakość i niezawodność, innowacyjność i dopasowanie, uśmiech i profesjonalizm. Oto wartości przyświecające nam i naszym partnerom. Ty też nam zaufaj i nie zwalniaj tempa!

Szeroka gama samochodów dla Ciebie i Twojej firmy

Samochody Renault

Samochody osobowe

Wyróżniający design, bogate wyposażenie w standardzie i dynamiczne silniki dostosowane do potrzeb użytkownika, w tym także fabryczna instalacja LPG, hybrydy czy silniki w 100% elektryczne. Atrakcyjna i szeroka gama samochodów osobowych jest do Twojej dyspozycji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Samochody dostawcze Renault

Samochody dostawcze

Trwałość, niezawodność, funkcjonalność… Nie bez powodu Renault od lat jest w czołówce sprzedaży w Europie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pojazdy zabudowane Renault

Pojazdy zabudowane

Sprawdź jaki rodzaj zabudowy odpowiada Twojemu rodzajowi działalności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Renault PRO+ dla firm

Centrum RENAULT PRO+

Wyspecjalizowana sieć obsługi Renault Pro+

Sieć Renault PRO+ w Polsce obejmuje 22 punktów sprzedaży i serwisów, dedykowanych do obsługi klientów instytucjonalnych. Renault PRO+ jest unikalną koncepcją, pozwalającą klientom flotowym znaleźć w jednym miejscu wszystko czego potrzebują. Sieć Renault PRO+ proponuje praktyczne i skuteczne rozwiązania w procesie zakupu i obsługi Twojej floty.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
trzech mężczyzn przy komputerze

Oferty handlowe dla firm

Z myślą o klientach biznesowych Renault przygotowuje specjalne oferty handlowe, które nie tylko obniżają koszt zakupu, ale zapewniają też niższe koszty użytkowania: elastyczne oferty finansowe, promocyjne pakiety ubezpieczeń czy atrakcyjne pakiety obsługi serwisowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
kobieta

Oferta serwisowa dla firm

Renault proponuje swoim Klientom flotowym „Program Karta Flotowa Renault”, który został stworzony z myślą o zagwarantowaniu najlepszej oferty handlowej oraz najwyższych standardów obsługi klienta flotowego w sieci autoryzowanych parterów Renault.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ułatw sobie życie z Renault

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej