• Po raz pierwszy w Polsce dzięki współpracy Renault i firmy OKAM mieszkańcy inwestycji mieszkaniowej CENTRAL HOUSE w Warszawie zyskają możliwość korzystania z elektrycznych pojazdów Renault Twizy.
  • Zrównoważona mobilność dla wszystkich to kluczowy element strategii marki Renault.
  • Przedsprzedaż mieszkań budowanych przez OKAM rozpoczęła się 1 października 2018 r.

Wypożyczalnia pojazdów elektrycznych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców CENTRAL HOUSE to unikalna inicjatywa, która wyraża zupełnie nowe podejście do mobilności współdzielonej i doskonale koresponduje z naszym hasłem Easy Life. Chcemy ułatwiać codzienne życie użytkownikom naszych samochodów i zapewnić każdemu dostęp do zrównoważonej mobilności. Strategia koncentruje się na rozwoju nowych rodzajów środków transportu i usług (samochody elektryczne, autonomiczne i komunikujące się ze sobą itd.), które zmienią mobilność w miastach – mówi Grzegorz Zalewski, Dyrektor Generalny Terytorium East.

Cieszymy się na współpracę z Renault, ponieważ wpisuje się ona w koncepcję „ALL-IN-HOUSE”. Zależy nam na tym, żeby mieszkańcy CENTRAL HOUSE mieli pod jednym dachem dostęp do usług, z których korzystają na co dzień. Już dziś widzimy ogromne zainteresowanie ze strony naszych klientów rozwiązaniami proekologicznymi pojazd TWIZY idealnie wpisuje się w tę koncepcję  – mówi Arie Koren, CEO OKAM.

Renault Twizy razem z Renault ZOE, Kangoo Z.E. i Master Z.E. tworzą kompletną gamę samochodów elektrycznych Renault. W nowym planie strategicznym Drive the Future 2017-2022 koncern zapowiedział, że planuje utrzymać pozycję lidera w dziedzinie aut elektrycznych. W ofercie Renault ma znaleźć się 8 nowych modeli w 100% elektrycznych i 12 modeli zelektryfikowanych oraz 15 samochodów autonomicznych.

Renault Twizy, w 100% elektryczny pojazd czterokołowy, to wyjątkowe rozwiązanie, łączące zwinność, przyjemność jazdy i bezpieczeństwo. Ten środek transportu idealnie pasuje do miejskiego stylu życia.

Ze względu na niewielki rozmiar i zwrotność Twizy, nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie miejsca do zaparkowania. Pojazd nie emituje również spalin i hałasu – promuje nie tylko ekologiczne rozwiązania, ale jest praktycznym rozwiązaniem – pomaga omijać największe korki dzięki temu, że może poruszać się po bus pasie.

  • Obecnie w Europie co piąty sprzedawany samochód elektryczny to model marki Renault.
  • Już ponad 170 tys. klientów jest właścicielami samochodów elektrycznych Renault.
  • Kangoo Z.E. jest liderem na rynku elektrycznych samochodów dostawczych w Europie.