Renault było partnerem pokazu kolekcji jesień-zima 2018/2019 Mariusza Przybylskiego. Wydarzenie zainaugurowało współpracę Renault z projektantem, który został nowym ambasadorem marki. Mariusz Przybylski będzie jeździł  modelem Renault Talisman w wersji Initiale Paris.

Na widowni pokazu zasiadły również nowa ambasadorka marki Renault Anna Dereszowska oraz wiele gwiazd, m.in. Aleksandra Nieśpielak.

Pokaz Mariusza Przybylskiego „Dark Wonderland” odbył się 27 marca. Wydarzenie, którego partnerem było Renault, przyciągnęło wiele osobistości ze świata sztuki, rozrywki i sportu.

To dopiero początek długofalowej współpracy Renault i Mariusza Przybylskiego. Znany polski projektant został ambasadorem marki. Będzie jeździł Renault Talisman w wersji Initiale Paris oraz włączy się w różnorodne działania promocyjne Renault.

Cieszymy się ze współpracy z Mariuszem Przybylskim, ponieważ doskonale rozumie on nasze wartości. Jego kolekcje oraz auta Renault łączy przywiązanie do jakości i dbałość o każdy detal. Dla obu marek ważna jest również nowoczesność, która czerpie z tradycji i klasyki  
– mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

Mariusz Przybylski to jeden z najwybitniejszych polskich projektantów mody. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a jego pierwszy autorski pokaz odbył się w 2005 r. Tworzy luksusową modę przede wszystkim dla mężczyzn, choć od 2009 r. rozwija również swoją linię dla kobiet. Jego styl określają rzeźbiarskie formy połączone z czystymi, modernistycznymi elementami.

Mariusz Przybylski będzie jeździł Talismanem w wersji Initiale Paris. Samochód jest wyposażony w system 4 kół skrętnych 4CONTROL oraz system MULTI-SENSE. Nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system multimedialny z dostępem do usług interaktywnych R-LINK 2, wyświetlacz przezierny Head-Up czy klapa bagażnika z możliwością bezdotykowego otwierania ruchem nogi pod tylnym zderzakiem ułatwiają codzienne użytkowanie auta. Wersję Initiale Paris charakteryzuje ponadto niezwykle komfortowe
i dopracowane wnętrze, na co składają się m.in. najwyższej jakości materiały wykończeniowe, podgrzewane i wentylowane fotele przednie z funkcją masażu i zagłówkami „Relaks”, a także zapewniające skuteczniejsze wyciszenie wnętrza klejone szyby boczne.

 

Umowa o współpracy została podpisana na dwa lata.