FIS Grand Prix zostanie rozegrane w Wiśle Malince w dniach 13-15 lipca br. Latem w Wiśle co roku odbywają się dwa konkursy z cyklu FIS Grand Prix. Pierwszego dnia rywalizacji (piątek, 14 lipca) zespoły będą walczyć w konkursie drużynowym, natomiast drugiego dnia (sobota, 15 lipca) rozgrywane będą zawody indywidualne. Oba konkursy poprzedzają kwalifikacje, które w tym roku zaplanowano na czwartek.

Renault Polska, będące Oficjalnym Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego, zaprezentuje w Wiśle przedpremierowo swojego najnowszego SUV-a. Nowe Renault KOLEOS będzie miało oficjalną premierę we wrześniu, w salonach Renault.

Nowe Renault KOLEOS, obok modeli TALISMAN, TALISMAN Grandtour i ESPACE, jest przedstawicielem samochodów klasy wyższej w gamie Renault, a jednocześnie uzupełnia gamę crossoverów złożoną z modeli CAPTUR i KADJAR. Auto,  o długości 4,67 m i rozstawie osi 2,71 m, należy do najbardziej przestronnych w swojej klasie. Ten SUV klasy wyższej jest połączeniem solidnego, atletycznego stylu z eleganckim, wyrafinowanym designem i komfortem właściwym dla limuzyny. Samochód ma duży prześwit i oferuje uznaną technologię napędu na cztery koła All Mode 4x4-i® pozwalającą wybrać jeden z trzech trybów (4x2, 4x4 Lock lub 4x4 Auto). Dzięki temu  zapewnia jednakową swobodę poruszania się po różnych nawierzchniach, Nowe Renault KOLEOS to auto z eleganckim wnętrzem, gwarantujące komfort na najwyższym poziomie wyposażone w system multimedialny R-LINK 2 z ekranem dotykowym o przekątnej 8,7” oraz dostępem do usług online.

Po raz pierwszy w Polsce samochód zostanie zaprezentowany właśnie podczas Grand Prix w Wiśle Malince.