Polski Związek Narciarski otrzymał do użytkowania 10 identycznych modeli Renault KOLEOS w kolorze Białym Perłowym. Nowy KOLEOS to połączenie atletycznego stylu SUV-a z jakością wykończenia typową dla dużej limuzyny.

Przekazane auta w wersji INITIALE PARIS wyrażają kwintesencję elegancji, komfortu i wyposażenia. Posiadają 2-litrowy silnik oraz automatyczną skrzynię biegów X-Tronic, charakteryzują się także dużym prześwitem oraz napędem na cztery koła w technologii All Mode 4x4-i®. Zapewnia to komfort jazdy w każdych warunkach. Samochody zostały również wyposażone w specjalny Pakiet Zimowy, na który składają się podgrzewana szyba przednia, podgrzewane fotele boczne w drugim rzędzie i podgrzewana kierownica. Oprócz tego auta posiadają takie udogodnienia jak system wspomagania parkowania „Easy Park Assist” czy otwierany dach panoramiczny. Samochody pozwolą zawodnikom, w tym m.in. skoczkom narciarskim, podróżować na zawody w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Renault jeszcze w lutym br. przekazało związkowi 25 innych modeli, wśród których znalazły się Renault KADJAR, TRAFIC oraz MASTER.