Kluby Renault - TWINGO

Kluby Renault - Renault 4

Kluby Renault - Renault 5

Kluby Renault - Renault 19

Kluby Renault - SAFRANE

Kluby Renault - ESPACE

Kluby Renault - SCENIC


Ogólnopolski Zlot Klubu Renault CLIO

Ogólnopolski Zlot Klubu Renault Clio odbędzie się w dniach 26 - 29 maja w Ośrodku Marysieńka w Toporni oraz na Torze Automobilklubu Radomskiego. 
W trakcie zlotu organizatorzy przewidują wiele ciekawych atrakcji. Zlot rozpoczyna się już w czwartek o 20:00 na terenie ośrodka Marysieńka z oficjalnym otwarciem zlotu i integracyjnym ogniskiem. 
W piątek 27.05.2016 o 8:00 spotykamy się na Torze Automobilklubu Radomskiego gdzie nasi Zlotowicze będą oswajać się z możliwościami swoich pojazdów oraz szlifować technikę jazdy samochodem. Zabawa kończy się wyłonieniem najlepszych kierowców i rozdaniem nagród oraz wspólnym przejazdem kolumną Zlotowiczów do Ośrodka Marysieńka w Toporni. 
W sobotę około godziny 12:00 rozpocznie się główny dzień zlotu. Planowane jest szereg ciekawych konkursów dla dorosłych i dla dzieci, w których przewidziane są atrakcyjne nagrody. Wspólnie wykonamy grupowe zdjęcie uczestników zlotu wraz z samochodami. 
W międzyczasie będzie możliwość skorzystania z Mobilnej Hamowni oraz szeregu lokalnych atrakcji takich jak Park Linowy czy wypożyczenie sprzętu wodnego. 
Na zlocie będzie kilkadziesiąt aut, przekrój przez dosłownie wszystkie modele Clio od I do IV generacji. 
Pojawią się takie perełki jak Clio Maxi, Clio Williams, Clio 16v, rajdowe wersje Clio I, Clio 2 Sport, Initiale Paris, Clio 3 Sport oraz Renault Captur. 
Szczegółowe informacje dotyczące imprezy na stronie fanklubu http://blog.klubclio.pl/zloty-ogolnopolskie/topornia-2016/ 
oraz w Wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/941507682569397/

Zlot użytkowników Renault 4 i rajd R4

W dniach 30.04 – 03.05 2016 r. odbył się II zlot użytkowników Renault 4 oraz I rajd R4. 
Impreza miała swój debiut w zeszłym roku. Na pierwszym zlocie, którego gospodarzem był Adam Miś pojawiły się trzy samochody. Ten zlot był jednak początkiem czegoś co pozwoliło na kolejną edycję. W trójkę (ja, Adam i Rafał) postanowiliśmy zawiązać KLUB Renault 4 w Polsce. 
Zapraszamy na stronę www.renault4.pl oraz nasz profil na facebooku Renault 4 Klub Polska. 
Na naszych stronach zdjęcia, itiner rajdowy oraz pytania z rajdu. 

III Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault SCENIC

W dnia 3-5 czerwca 2016 roku w O.W. Kasia w Sielpi odbył się III Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic organizowany przez www.scenic-forum.pl. W tym roku była jeszcze jedna okazja do świętowania 20 lat Renault Scenic. Tegoroczny zlot był rekordowym gdyż jechało się ponad 120 miłośników tego funkcjonalnego modelu. Organizatorzy zapewnili moc atrakcji zarówno dla forumowiczów jak i ich rodzin tj : turniej siatkówki plażowej, konkursy sprawnościowe, robienie baniek mydlanych, turniej dla najmłodszych, konkurs wiedzy o Scenic i Renault. Całość imprezy przebiegła w miłej Scenic`owo - rodzinnej atmosferze. Zapraszamy za rok :)

 

Spot Opłatkowy ScenicForum.pl 2016

W dniu 17 grudnia 2016 odbędzie się spotkanie opłatkowe z prezentacją Nowego Renault SCENIC.

Spot odbędzie się w restauracji Ogrodowa w Kędzierzynie-Koźle od godziny 12.00.