image

Nowe Renault CLIO

Inspirowane Twoim życiem

Zainteresowany Nowym CLIO?

Zapytaj o ofertę
Ciesz się każdą chwilą

Nowe CLIO otrzymało nowoczesny design zewnętrzny, gładki i elegancki pod każdym względem. Przednie i tylne światła LED, chromowane wstawki oraz nawet 17-calowe obręcze kół od razu przyciągają wzrok.

Skonfiguruj swoje Nowe CLIO

konfiguruj

Wszystkie powody, dla których warto wybrać Nowe Renault CLIO

Nowe Renault CLIO z zewnątrz

Uwodzi od pierwszego spojrzenia

Zmysłowe linie nadwozia, dynamiczny profil, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem Full LED Pure Vision. Nowe CLIO uwiedzie Cię od pierwszego spojrzenia.

Nowe Renault CLIO nowoczesne wnętrze

Nowoczesne i komfortowe wnętrze

Rewolucyjne wnętrze Nowego CLIO zostało całkowicie zaprojektowane od nowa, zapewniając większy komfort i przestrzeń dla wszystkich pasażerów.

System EASY LINK CLIO

Renault EASY CONNECT

Wyszukiwanie najlepszej trasy, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, telefonowanie i słuchanie muzyki ze swojego telefonu jest dziecinnie proste dzięki funkcji kmpatybilności z Android Auto™ i Apple Carplay™. 
 

Nowe Renault CLIO system audio

Bose® Sound System

Renault i BOSE opracowali innowacyjny system nagłośnienia dla Nowego CLIO, abyś mógł się cieszyć najwyższą jakością dźwięku płynącą z 8 głośników oraz subwoofera z technologią Fresh Air Speaker.

Nowe Renault CLIO Euro Ncap

Maksymalne bezpieczeństwo

Nowe CLIO otrzymało maksymalną notę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Korzystaj z najnowocześniejszych technologii: system pomocy w utrzymaniu na pasie, automatyczny system hamowania awaryjnego, system kontroli martwego pola i o wiele więcej!

Nowe Renault CLIO bagażnik

Największy bagażnik w swojej klasie

Aż 391 litrów! I dzięki ruchomej podłodze bagażnika, możesz dostosować głębokość bagażnika do swoich potrzeb, a po złożeniu foteli tylnych, podłoga może być ustawiona w położeniu płaskim.

Poznaj Nowe Renault CLIO

Zobacz inne nowości Renault

nowe zoe z przodu na ulicy

Nowe Renault ZOE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
nowy CAPTUR

Nowe Renault CAPTUR

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej