system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google

openR link z wbudowanymi usługami Google i ponad 50 aplikacjami dostępnymi w kabinieRenault Rafale

System multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google¹ daje dostęp do szerokiego wachlarza usług połączonych. Użyj swojego głosu, aby zaplanować trasę z Google Maps² i nie odrywaj oczu od drogi dzięki asystentowi Google. Dzięki Google Play³ masz dostęp do ponad 50 aplikacji: słuchaj swojej ulubionej muzyki z Amazon Music i śledź aktualności sportowe w L’Equipe for Renault.

¹ Google, Google Play, Android Auto, Google Maps są zastrzeżonymi markami Google LLC

² Usługi połączone My Renault, Google Maps oraz Google Assistant są dostępne przez 5 lat, licząc od daty przekazania samochodu.

³ Korzystanie z aplikacji pobranych z Google Play wymaga transferu danych. Aby to zrobić, należy udostępnić połączenie internetowe z telefonu do Renault.

Renault Rafale E-Tech hybrid - Google Map

nawigacja w czasie rzeczywistym

Dzięki automatycznym aktualizacjom w czasie rzeczywistym, aplikacja Google Maps² zapewnia precyzyjną jazdę nawet w przypadku utraty zasięgu sieci. Jeśli na trasie pojawi się przeszkoda, trasa zostanie automatycznie przeliczona. Koniec z niemiłymi niespodziankami takimi jak zablokowana droga, nowa jednokierunkowa ulica lub tymczasowy objazd.

Renault Rafale E-Tech hybrid - Google Assistant

sterowanie głosem

Dzięki poleceniom głosowym Google Assistant² możesz trzymać ręce na kierownicy. Przyciemnianie dachu solarbay®, wysyłanie wiadomości SMS, odtworzenie muzyki lub zmianę temperatury w kabinie bez odrywania wzroku od drogi. 

ponad 50 aplikacji pokładowych

Waze, Amazon Music, Easypark czy L'Equipe for Renault… Dzięki systemowi openR link i Google Play³ Twoje ulubione aplikacje będą zawsze pod ręką na pokładzie Twojego Renault Rafale.

multimedia - Rafale E-Tech full hybrid
Waze
multimedia - Rafale E-Tech full hybrid
Amazon Music
multimedia - Rafale E-Tech full hybrid
L'Equipe for Renault
vivaldi
Vivaldi
Radioplayer for Renault
Radioplayer for Renault
Kabriol
Kabriol
Karacal
Karacal
Les Incollables® for Renault
Les Incollables® for Renault
Sybel
Sybel