Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

już od
131 900 zł
MEGANE Estate E-TECH Plug-in - hybryda z możliwością ładowania

Nowy MEGANE Grandtour jest już dostępny w wersji hybrydowej!

Wyposażony w nowy silnik E-TECH Plug-in Hybrid, Nowe MEGANE Grandtour łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg. Zalety samochodu elektrycznego, wszechstronność hybrydy!

Wyposażenie

Mocne strony Nowego MEGANE Grandtour, poza napędem hybrydowym!

Zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy to, co najlepsze z MEGANE Grandtour oraz zalety hybrydy.

Renault MEGANE Estate - hybryda z możliwością ładowania MULTI-SENSE

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim kombi, w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense lub Sport, aby skorzystać z funkcji E-SAVE i zapewnić sobie minimalne ładowanie na poziomie 40%. 

Renault MEGANE Estate E-TECH - system multimedialny EASYLINK

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego EASY LINK o przekątnej 9,3’’. Z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy o przekątnej 10,2”, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Renault MEGANE Estate E-TECH - hybryda, ekran kierowcy

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym EASY LINK i ładuj swoje Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania. 

 

* Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

Renault MEGANE Estate E-TECH - MY Renault

Zaloguj się na swoje konto MY Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i przygotować komfort termiczny w kabinie Nowego MEGANE Grandtour E-TECH Plug-In Hybrid z poziomu swojego smartfona.

SILNIKI

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid - hybryda z możliwością ładowania

Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach elektrycznych Renault Z.E., nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km(1) w środowisku miejskim Nowym MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

WERSJE

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

 • Zen E-TECH Plug-In Hybrid

  Zen E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 131 900 zł
  • kabel do ładowania z gniazdka domowego 6,5 m (10A)
  • cyfrowy wyświetlacz wskaźników i zegarów 10"
  • EASY LINK 7" z nawigacją
 • Intens E-TECH Plug-In Hybrid

  Intens E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 138 900 zł
  • karta Renault Hands Free
  • system wspomagania parkowania przodem i tyłem
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 16''
 • R.S. Line E-TECH Plug-In Hybrid

  R.S. Line E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 144 400 zł
  • specyficzne elementy designu zewnętrznego R.S. LINE
  • tapicerka materiałowa R.S. LINE
  • obręcze kół ze stopu metali lekkich 17''

Gotowy(a) na Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej