Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

już od
131 900 zł
MEGANE Estate E-TECH Plug-in - hybryda z możliwością ładowania

Nowy MEGANE Grandtour jest już dostępny w wersji hybrydowej!

Wyposażony w nowy silnik E-TECH Plug-in Hybrid, Nowe MEGANE Grandtour łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg. Zalety samochodu elektrycznego, wszechstronność hybrydy!

Wyposażenie

Mocne strony Nowego MEGANE Grandtour, poza napędem hybrydowym!

Zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy to, co najlepsze z MEGANE Grandtour oraz zalety hybrydy.

Renault MEGANE Estate - hybryda z możliwością ładowania MULTI-SENSE

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim kombi, w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense lub Sport, aby skorzystać z funkcji E-SAVE i zapewnić sobie minimalne ładowanie na poziomie 40%. 

Renault MEGANE Estate E-TECH - system multimedialny EASYLINK

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego EASY LINK o przekątnej 9,3’’. Z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy o przekątnej 10,2”, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Renault MEGANE Estate E-TECH - hybryda, ekran kierowcy

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym EASY LINK i ładuj swoje Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania. 

 

* Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

Renault MEGANE Estate E-TECH - MY Renault

Zaloguj się na swoje konto MY Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i przygotować komfort termiczny w kabinie Nowego MEGANE Grandtour E-TECH Plug-In Hybrid z poziomu swojego smartfona.

SILNIKI

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid - hybryda z możliwością ładowania

Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach elektrycznych Renault, nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km(1) w środowisku miejskim Nowym MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Renault MEGANE Estate Hybryda z możliwością ładowania

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędny i ekologiczny jest Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid!

WERSJE

Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

 • ZEN E-TECH Plug-In Hybrid

  ZEN E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 131 900 zł
 • INTENS E-TECH Plug-In Hybrid

  INTENS E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 138 900 zł
 • R.S. LINE E-TECH Plug-In Hybrid

  R.S. LINE E-TECH Plug-In Hybrid

  już od 144 400 zł
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Gotowy(a) na Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej