RENAULT PRZEDSTAWIA MEGANE E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Megane E-Tech hybryda plug-in

Dzięki naszej historii w sportach motorowych i naszej wiedzy w zakresie pojazdów elektrycznych, nasi eksperci proponują ofertę hybrydową odpowiednią dla każdego.

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Wszechstronny hatchback

Podróżuj na co dzień bez ograniczeń dzięki zasięgowi elektrycznemu do 50 km. Nadszedł czas wakacji? Uwolnij swoją kreatywność i podróżuj do najbardziej odległych zakątków dzięki elastyczności układu hybrydowego wspieranego przez silnik spalinowy. 

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Wyjątkowe wrażenia z jazdy

Płynna i cicha jazda, niezrównana reakcja na każdy ruch pedałem przyspieszenia i w 100% elektryczne ruszanie z miejsca zachwycą Cię prostotą użytkowania. Megane E-Tech hybryda plug-in łączy innowacyjną wielotrybową skrzynię biegów z układem napędowym o mocy systemowej 160 KM, aby zaoferować Ci zupełnie nową przyjemność z jazdy. 

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Kontrolowane zużycie paliwa

Dzięki hybrydowemu napędowi typu plug-in Megane E-Tech hybryda plug-in zawsze uruchamia się w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 na krótkich i długich trasach. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, wybierz  tryb „B” na swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii i doładować akumulator trakcyjny o pojemności 9,8 kWh podczas jazdy!

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Poznaj naszą gamę samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

Technologie hybrydowe Renault

E-tech

E-Tech

Poznaj technologie hybrydowe dopasowane do Twoich potrzeb

dowiedz się więcej
Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in

Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in

Odkryj Megane Grandtour z napędem hybrydowym

dowiedz się więcej

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej