Renault przedstawia Nowego MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid

  • MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Nowy MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid

Dzięki naszej historii w sportach motorowych i naszej wiedzy w zakresie pojazdów elektrycznych, nasi eksperci proponują ofertę hybrydową odpowiednią dla każdego.

  • MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Wszechstronny hatchback

Podróżuj na co dzień bez ograniczeń dzięki zasięgowi elektrycznemu do 65 km. Nadszedł czas wakacji? Uwolnij swoją kreatywność i podróżuj do najbardziej odległych zakątków dzięki elastyczności układu hybrydowego wspieranego przez silnik spalinowy. 

  • MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID - berline hybride rechargeable

Wyjątkowe wrażenia z jazdy

Płynna i cicha jazda, niezrównana reakcja na każdy ruch pedałem przyspieszenia i w 100% elektryczne ruszanie z miejsca zachwycą Cię prostotą użytkowania. Nowy MEGANE E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną wielotrybową skrzynię biegów z układem napędowym o mocy systemowej 160 KM, aby zaoferować Ci zupełnie nową przyjemność z jazdy. 

  • MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Kontrolowane zużycie paliwa

Dzięki hybrydowemu napędowi typu plug-in Nowy MEGANE E-TECH zawsze uruchamia się w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i emisję CO2 na krótkich i długich trasach. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, wybierz  tryb „B” na swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii i doładować akumulator trakcyjny o pojemności 9,8 kWh podczas jazdy!

  • MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRID

Poznaj naszą gamę samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

Technologie hybrydowe Renault

E-TECH Renault

E-TECH

Poznaj technologie hybrydowe dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się więcej
MEGANE GRANTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Odkryj nowe Renault MEGANE Grandtour z napędem hybrydowym

Dowiedz się więcej

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej