Clio E-Tech full hybrid - miejska hybryda na zewnątrz

RENAULT CLIO E-TECH FULL HYBRID

ma wszystko to co Clio i dodatkowo napęd hybrydowyzapytaj o ofertę

Clio... a teraz hybryda

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z automatycznym ładowaniem podczas hamowania, zwalniania oraz jazdy, Clio E-Tech full hybrid zapewnia wyjątkową przyjemność jazdy i oszczędności związane z mniejszym zużyciem paliwa.

wyposażenie

Zobacz wszystkie zalety Clio E-Tech full hybrid

Przestronność wnętrza, duże interaktywne ekrany, maksymalne bezpieczeństwo oraz nowoczesne systemy wspomagania jazdy.

Renault Clio E-Tech full hybrid - aktywny system wspomagania nagłego hamowania

 

Clio E-Tech full hybrid jest Twoim aniołem stróżem i bez przerwy czuwa nad zmieniającym się natężeniem ruchu. W przypadku nagłego wtargnięcia pieszego...samochód ostrzeże Cię, a nawet przystąpi do automatycznego hamowania awaryjnego.

Renault Clio E-Tech hybrydowe - System EASY LINK

 

Dzięki nowemu systemowi pokładowemu EASY LINK, możesz korzystać ze spersonalizowanego systemu multimedialnego, intuicyjnego i łatwego w konfiguracji, na ekranie dotykowym o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”.

Renault Clio E-Tech full hybrid - Wyszukiwanie adresów Google

 

Chcesz zaplanować swój pobyt w Berlinie lub znaleźć włoską restaurację? Znajdź miejsce docelowe dzięki szczegółowym informacjom Google na temat ponad 100 milionów punktów POI.

silniki

Clio E-Tech: nowy standard hybrydy

Renault Clio E-Tech full hybrid

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym

Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Clio E-Tech full hybrid z napędem hybrydowym łączy silniki: elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode. Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego.

Renault Clio E-Tech full hybrid

Oszczędność w mieście i na autostradzie

Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Clio E-Tech full hybrid zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania... oraz komfort i praktyczność Clio!

Renault Clio E-Tech full hybrid

Nowe wrażenia z jazdy

Clio E-Tech full hybrid zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Skorzystaj z różnych trybów Multi-Sense, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy.

wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Chcesz dowiedzieć się więcej o Clio E-Tech full hybrid?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Odkryj podobne modele