AUSTRAL

E-Tech full hybrid oferuje maksymalną wszechstronność, łącząc dynamikę i wydajność. Silnik ten pozwala na jazdę w 100% elektryczną: do 80% czasu w mieście i do prędkości 130 km/h poza miastem. Jego akumulator litowo-jonowy 2 kWh/400 V ładuje się automatycznie podczas zwalniania i hamowania, bez konieczności korzystania z gniazdka elektrycznego. W ten sposób w pełni hybrydowa technologia E-Tech pozwala zaoszczędzić do 40% paliwa w porównaniu z niezelektryfikowanymi silnikami o podobnych parametrach.

 

Mild hybrid to nasz pierwszy poziom hybrydyzacji. Silnik benzynowy wspomagany przez 12V układ elektryczny podczas faz przyspieszania zapewnia płynniejszą i bardziej dynamiczną jazdę przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa (do 8% w porównaniu z równoważnymi silnikami niezelektryfikowanymi, bez konieczności ładowania).

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.