1. Po pierwsze: wiedza i szkolenia

Wiemy, jak ciężko nadążyć za najnowszymi technologiami. A skoro stosujemy je w naszym samochodzie, to przywiązujemy dużą wagę do wyszkolenia mechaników w Autoryzowanym Serwisie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę i pozwala unikać błędów podczas wykonywania napraw.

2. Jakość Renault za uczciwą cenę

To prawda, Autoryzowany Serwis nie zawsze będzie najtańszą opcją, ale za to da Ci pewność, że podczas naprawy mechanicy wykorzystają najwyższej jakości oryginalne części — i to w atrakcyjnych cenach. Dla najpopularniejszych usług przygotowaliśmy przejrzyste cenniki. Możesz również skorzystać z planów serwisowych, które uchronią Cię od niespodziewanych wydatków. Dodatkowo masz pewność, że cena, którą ustalisz przed naprawą, jest ostateczna i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów.

3. Jesteś na bieżąco

Jesteśmy w stałym kontakcie z Autoryzowanymi Serwisami. Korzystając z ich usług masz pewność, że jeżeli wykryjemy jakiekolwiek wady w pojeździe, Autoryzowany Serwis poinformuje Cię o tym i bezpłatnie usunie ewentualny problem. Dzięki temu Twój samochód zawsze będzie sprawny i będziesz mógł poruszać się nim bez obaw. W nowszych samochodach stosuje się wiele systemów elektronicznych, których oprogramowanie należy aktualizować. Autoryzowany Serwis zawsze ma dostęp do najnowszych wersji oprogramowania, dzięki czemu Ty możesz bezpiecznie i legalnie zaktualizować system w swoim samochodzie.

4. Grunt to specjalizacja

Do Autoryzowanych Serwisów dostarczamy narzędzia dostosowane do konkretnych modeli. Dzięki nim mechanicy mogą szybko i skutecznie znaleźć usterkę w Twoim samochodzie i usunąć ją.

5. Odpowiedzialna naprawa

Autoryzowany Serwis używa części i olejów spełniających nasze wymagania. Wykorzystanie niewłaściwych materiałów może źle się skończyć, ponieważ negatywnie wpływa na zużycie najważniejszych części w samochodzie. Może Cię to jedynie narazić na dodatkowe koszty. Autoryzowany Serwis dysponuje pełną ofertą części zamiennych, może też zamawiać części bezpośrednio od producenta. Skraca to czas naprawy, a w dodatku możesz mieć pewność, że została przeprowadzona jak trzeba.

6. Naprawa z gwarancją

Jesteśmy pewni profesjonalizmu Autoryzowanych Serwisów. Dlatego dostajesz gwarancję na części i wykonane usługi. Po wizycie w ASO nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

7. Liczy się Twój czas i wygoda

Większość Autoryzowanych Serwisów oferuje wiele dodatkowych usług, które pozwolą Ci oszczędzić czas, np. transport pojazdu w ramach usługi door-to-door, serwis ekspresowy lub samochód zastępczy. Jeśli będziesz czekać na wykonanie usługi na miejscu, możesz napić się kawy i skorzystać z Wi-Fi.

8. Bezpieczeństwo gratis

Jeśli Twój samochód jest już w serwisie, to może warto sprawdzić czy wszystko działa jak trzeba? Na Twoje życzenie, mechanicy mogą zbadać również najważniejsze dla bezpieczeństwa elementy Twojego samochodu. Ocenią np. zużycie klocków hamulcowych i opon i dadzą Ci znać, jeśli będą wymagały wymiany. Wszystko po to, abyś wyjechał z ASO w pełni sprawnym samochodem. Przed Tobą jeszcze wiele bezpiecznych podróży!

9. Twoje zdanie się dla nas liczy

Staramy się, aby każdy Autoryzowany Serwis pracował jak najlepiej. Dlatego pytamy Cię o zdanie. Jako klient masz możliwość oceny pracy serwisu, a my wnikliwie analizujemy wszystkie Twoje uwagi dotyczące pracy ASO. Dzięki Tobie możemy ulepszać ten system.

10. Zysk przy sprzedaży

W Autoryzowanym Serwisie nie ma miejsca na niedoróbki nawet przy uzupełnianiu książki przeglądów w instrukcji Twojego Renault. Dzięki temu sprzedając samochód, będziesz mógł dostać za niego dużo więcej, ponieważ kupujący będzie miał pewność, że wszystkie dane w książce serwisowej są wiarygodne.