Poznaj umowy serwisowe

Masz dużo na głowie? Pozwól nam zadbać o to, abyś nie musiał się martwić o swoje Renault. Poznaj umowy serwisowe: to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault. Umowy serwisowe dają Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Renault. Dodatkowo umowy Zen i Full Service obejmują również całodobową usługę Renault Assistance 7 dni w tygodniu.

Wystarczy, że zdecydujesz się na wykupienie umów serwisowych w ciągu roku, jeszcze przed pierwszym przeglądem.

Wybierz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

„Full Service”

Umowa serwisowa

Profesjonalna obsługa, zero nieprzyjemnych niespodzianek

Umowa ta obejmuje najszerszy zakres usług przez cały okres jej trwania oraz wybrany przebieg kilometrów, oto niektóre z nich:

  • przedłużamy Ci gwarancję producenta, na warunkach analogicznych do Formuły Non Stop , razem z usługą Renault Assistance 24h/2 h, 7 dni w tygodniu,
  • masz dostęp do niezbędnych usług wynikających z programu przeglądów zgodnie z zaleceniami producenta,
  • nasi technicy wymienią Ci części, które zużyją się w trakcie używania samochodu: klocki i tarcze hamulcowe, amortyzatory, żarówki, pióra wycieraczek, akumulator itp. (oprócz opon).

„Zen”

Umowa serwisowa

Obsługa dostępna dla każdego

Wybierz okres obowiązywania umowy i przebieg kilometrów. Od razu możesz korzystać z:

  • przedłużenia gwarancji producenta, na warunkach takich samych jak w Formule non Stop, obejmującej również usługę Renault Assistance 24 h/24 h, 7 dni w tygodniu,
  • programu przeglądów z niezbędnymi usługami.

„Moje przeglądy”

Umowa serwisowa

Planowana obsługa samochodu

Decydując się na tę umowę, masz zapewnioną wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami producenta.

Nasze usługi

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę usług, które są objęte umowami serwisowymi.

Przydatne informacje

W razie awarii samochodu jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Europie. W przypadku awarii unieruchamiającej zadzwoń pod numer: (+48) 22 575 99 99 - my zajmiemy się resztą.

 

Warto wiedzieć

Umowa serwisowa jest przypisana do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz go łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

Ogólne warunki umów serwisowych

Umowy serwisowe oraz przedłużona gwarancja mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie umów serwisowych).

Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania umowy zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy dostępnymi u Twojego koncesjonera.

Umowy serwisowe