image

365 dni testów Renault

365 dni testów Renault

renault kadjar z tyłu promocja 365 dni testów renault

Przetestuj samochody Renault

Wyjątkowa akcja jednodniowych jazd testowych

Zgodnie z hasłem Easy Life Renault stale poszukuje nowych sposobów na to, by ułatwić życie użytkownikom swoich samochodów i jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby klientów.

 

Będzie można się o tym przekonać podczas jednodniowych jazd testowych w ramach akcji 365 dni testów Renault. Wkrótce klienci zyskają również dostęp do nowej oferty serwisowej Renault oraz rozwiązań finansowych i ubezpieczeń.

kadjar na drodze z przodu

Akcja 365 dni testów Renault

pozwoli każdej zainteresowanej osobie przetestować auta Renault i zastosowane w nich rozwiązania ułatwiające kierowcom jazdę. Na jednodniowe jazdy testowe będzie można umówić się w wygodny sposób, za pośrednictwem strony testujzpasja.pl
Na stronie znajdą się też informacje o praktycznych ułatwieniach oferowanych przez Renault.


Akcji będzie towarzyszyła kampania realizowana w Internecie, w tym na dedykowanej akcji stronie testujzpasja.pl, fanpage`u Renault, w serwisie YouTube, na Instagramie oraz w serwisach VOD. Modele Renault mogą przetestować wszyscy, którzy zgłoszą się przez formularz kontaktowy. Pierwszym modelem dostępnym do testów jest Renault Kadjar, w marcu do akcji zostanie włączone Renault Megane, a w przyszłości kolejne modele.

hashtag #testujzpasja

Wykorzystując specjalny hashtag #testujzpasja, wszyscy testujący będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Relacje z testów będą dostępne na stronie testujzpasja.pl.


Akcja „365 dni testów Renault” wpisuje się w strategię Easy Life. Renault stale ułatwia życie użytkownikom swoich aut, m.in dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Produkty i usługi marki są przyjazne użytkownikom oraz uwzględniają ich różnorodne potrzeby. Możliwość umówienia się na jednodniowe jazdy testowe za pomocą kilku kliknięć to kolejny krok w tym kierunku.

Szczegóły akcji znajdziesz na: Testuj z pasją
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej